K_Filonenko

Avenue Des Parfums Shiny Hollywood

Avenue Des Parfums Shiny Hollywood
Avenue Des Parfums Shiny Hollywood

Хочу розповісти про неймовірні парфуми Shiny Hollywood від Avenue Des Parfums. Ця парфумована вода має прекрасне, довге розкриття та свіже, кисло-солодке звучання. Вона солодка, але не приторна і не задушлива. Вона свіжа, але ця свіжість не водяниста, а тепла, квіткова та пр'яна з кислинкою. Парфуми мають досить складне звучання, та неймовірний шлейф, це точно не простий, плаский аромат. Дуже жіночні та ніжні, але водночас сміливі та жваві.
Дуже схожі на популярні Bombshell Victoria's Secret.

Ці парфуми вдалий вибір для тих, хто віддає перевагу яскравим, чарівним, фруктовим і солодко-свіжим ароматам.
Звучання починається з соковитих екзотичних акордів: стиглого ананаса, солодкої полуниці, маракуї і цитрусового тандему із кислуватого грейпфрута і ніжного, свіжого танжерина. Серцевий акорд наповнений квітковим букетом з жасмину, конвалії, півонії та ванільної орхідеї, які чудово доповнюють фруктовий мікс.
Кінцева нота представлена глибокими деревними нотами, з свіжим відтінком дубового моху, мускусу і червоних ягід, які додають парфумерній композиції елегантності.

Shiny Hollywood подарує бадьорість і енергію на весь день! Найбільше мені подобається їхнє звучання під кінець дня, кінцеві ноти такі шляхетні та спокусливі.
Особисто для мене вони стали прекрасним вибором на вечір.

Стійкість:
Парфуми мають дуже хорошу стійкість та насиченість. Тримаються на тілі близько 6 годин, а на одязі та волоссі добре відчуваються і на наступний день.

Розпилювач: Хочу відмітити дуже якісний розпилювач. Не кожен люкс може таким похвалитися. 10/10! Він справді створює хмару з парфумів. Розпилює на дуже дрібненькі частинки. Наносити парфуми, одне задоволення.

Упаковка: упаковка лаконічна і стильна. Парфуми упаковані в паперову коробку, та плівку. Дуже гарно виглядає. Пляшечка скляна, має циліндричну форму. Наліпка з якісним друком і срібним декором, пляшечка гармонійно вписалася на поличці з парфумами. Кришечка блискуча, міцно закриває парфуми, в сумочці не загубиш). Те, що треба, нічого зайвого!

Бренд: avenue des parfums

Об'єм: 50ml

Зроблено в: Україна

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Ананас, Грейпфрут, Маракуя, Полуниця, Танжерин

Нота серця: Ванільна орхідея, Жасмин, Конвалія, Півонія, Червоні ягоди

Кінцева нота: Деревинні ноти, Дубовий мох, Мускус

Враження: Я залишилася задоволена парфумами Avenue Des Parfums. Аромат Shiny Hollywood мені підійшов і відповідає піраміді. Розпилювач ТОП! Якість на високому рівні, великий асортимент, на будь-який смак, відмінна стійкість та насиченість. Доступна ціна. Дуже достойні парфуми. Великим плюсом є наявність пробників. Тож можна замовити декілька ароматів і обрати найкращий. Рекомендую!

Avenue Des Parfums Shiny Hollywood
Avenue Des Parfums Shiny Hollywood
Avenue Des Parfums Shiny Hollywood
Avenue Des Parfums Shiny Hollywood
Avenue Des Parfums Shiny Hollywood
Avenue Des Parfums Shiny Hollywood
Avenue Des Parfums Shiny Hollywood
Avenue Des Parfums Shiny Hollywood