Spodobaieva Maryna

Тонер з пелюстками календули для чутливої шкіри

Тонер з пелюстками календули для чутливої шкіри

Чесно обрала його досить швидко. По-перше склад, підкупив мене просто відразу. Друге – це календула (хоч я часто вживаю слово нагідки), яку моя шкіра просто обожнює, тож я по-особливому відношуся до цього компоненту в догляді.

Відразу скажу він не просто красивий, але й ефективний. Тут дійсно дуже гарне пакування. Щільний і приємний пластик. Об’єм тут 180 мл.

Тонер з пелюстками календули для чутливої шкіри

Засіб на основі натуральних компонентів, здатний швидко та в домашніх умовах зменшити вираженість запальних процесів, усунути сухість, свербіж та подразнення, а також зменшити область запалень, допомагає в боротьбі з акне і покращує колір шкіри. Ну краса же?

Основним є екстракт календули, можливість якої дозволяє придушити активність хвороботворної мікрофлори, за рахунок бактерицидної і дезінфікуючої дії, прискорити процеси загоєння, нормалізувати функціонування сальних залоз і видалити надлишки шкірного себуму.

Склад :Water, Methylpropanediol, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Calendula Officinalis Flower(1,500ppm), Calendula Officinalis Flower Extract(1,020ppm), Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhi zate, Disodium EDTA, Allantoin, Cynanchum Atratum Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Cymbopogon Citratus Extract, Chrysan thellum Indicum Extract, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Melaleuca Alter nifolia (Tea Tree) Leaf Extract.

До складу входить:

1. «Живі» пелюстки та екстракт квіток календули. Дезодорують, знімають запалення, борються з патогенною мікрофлорою, регулюють роботу сальних залоз, матують, усувають сухість/лущення, заспокоюють подразнену шкіру.

2. Екстракт розмарину. Повертає шкірі втрачений тонус, покращує обмін речовин/кровообіг в клітинах, регенерує, згладжує мікрорельєф, покращує стан шкіри з постакне та пігментацією.

3. Екстракт ромашки. Знімає подразнення, заспокоює, має антибактеріальні властивості, перешкоджає появі нових висипань.

4. Екстракт лемонграсу . Звужує пори, перешкоджає появі жирного блиску на обличчі, повертає шкірі втрачений тонус, природний антиоксидант.

5. Масло чайного дерева. Знімає запалення, має себорегулюючі властивості, заспокоює подразнену шкіру, запобігає появі висипань.

6. Екстракт центели азіатської. Зволожує, усуває почервоніння, центелла азіатська забезпечує інтенсивну гідратацію, включаючи антиоксидантний захист.

7. Екстракти лаванди, м'яти перцевої. Зміцнюють стінки судин, дезодорують, здійснюють профілактику куперозу, знімають набряки.

Він чудово підійде всім типам шкіри, а особливо тонкій і чутливій.

Спосіб застосування: нанесіть тонер на ватний диск і протріть ним обличчя. Використовуйте засіб після вмивання, перед нанесенням сироватки чи крему. Буває відразу наношу на обличчя за допомогою рук, коли не хочеться дратувати шкіру ватним диском.

Враження від нього просто чудові, не липкий, зволожує, тонізує, класно відновлює pH після вмивання. Знімає подразнення та запалення, заспокоює, бо зараз в догляді кислоти. Став моїм фаворитом серед тонерів.

Звісно я додатково ще придбала, свого улюбленця. Про нього вже був допис тут:

https://club.makeup.com.ua/post/34721/

Тож нарешті в мене є два фаворити. Всім дякую🌼