wowmom

Сяючий скарб, про який мало хто знає! Внутрішня "сорока-ворона" задоволена. Тільки одне питання?

Сяючий скарб, про який мало хто знає! Внутрішня "сорока-ворона" задоволена. Тільки одне питання?
Сяючий скарб, про який мало хто знає! Внутрішня "сорока-ворона" задоволена. Тільки одне питання?
Сяючий скарб, про який мало хто знає! Внутрішня "сорока-ворона" задоволена. Тільки одне питання?
Сяючий скарб, про який мало хто знає! Внутрішня "сорока-ворона" задоволена. Тільки одне питання?

Привіт, красуні!

Я дуже падка на все таке блискуче. Особливо, це стосується макіяжу очей. Мені дуже подобається, коли воно все сяє і переливається. Навіть якщо я роблю денний, нюдовий мейк, все одно, хоча б трошки слюди на центр повіка або у внутрішний куточок, та нанесу.

Сьогодні хочу розказати про палетку, на яку натрапила абсолютно випадково, і яка покорила моє серденько. Це Profusion Cosmetics 5 Shade Glitter Palette Onyx Gems.

Сяючий скарб, про який мало хто знає! Внутрішня "сорока-ворона" задоволена. Тільки одне питання?

Треба розуміти, що це палетка не спарклів, а саме гліттерів. Тобто частики достатньо великі, і їх треба наносити на клей для пігментів, та у кінці дня, обережно знімати з очей, щоб їх не травмувати. Це, напевно, не можна віднести до мінусів - це просто особливості використання.

Але, що вже казати про мінуси, то це упаковка. Пластик дешевий, з часов, я впевнена, пошкрябається та зламається, але на це я закриваю очі.

У лінійці цих гліттерів, є багато віддінків. Я обрала для себе варіант Onyx Gems, тому що шукала срібний голографік. Плюс у цій палетці досить базові віддінкі, які точно не будуть пропадати.

Пропоную подовитися на гліттери поближче:)

Перший віддінок - це салатові блискітки, на прозорій основі, які під різним кутом освітлення, можуть переливатися в рожевий та фіолетовий колір. Дуже гарний гліттер. Обожнюю.

Другий віддінок - це саме той гліттер, заради якого я купляла палетку.

Срібний голографік, у якому багато різнокольорових частинок. Він досить повсякденний, і вся його краса розкривається при штучному освітленні.

Третій віддінок - це тауповий колір, у якому багато червоних та помаранчевих сяючих частинок. Він також, у певному сенсі, голографік. І він дуже святковий і яскравий.

Четвертий віддінок - бронзовий гліттер. Він також сяючий, але в ньому немає різнокольорових блискіток. Це не робить його гірше, просто констатую факт.

І останній віддінок - король сяючого "смокі айс". Чорний голографік. Красивий. Думала, не буду ним користуватися, але рази 4 його вигулювала. У ньому щось є.

Ну і на останок макіяжі з використанням палетки.

Перший віддінок у розфокусі. Всю його красу зловити неможливо, але повірте, він неймовірний.

Срібний голографік на всьому повіці. Як бачите, він досить стриманий, але все одно гарний.

У цьому макяжі, я просто змішала 3й і 4й віддінок, щоб отимати, більш сяющий результат, який моя камера, зовсім не захотіла передавати.

І останній віддінок. Він особливо виглядає в макіяжі, і саме цим він мене підкорив.

Короче кажучи, я в захваті від цієї палетки. З момента, як вона до мене приїхала (з ЄС), я не випускаю її з рук. З нею макіяж виглядає дуже яскраво, і мені це подобається.

Якщо ви шукаєте щось для святкового макіяжу - придивіться.

Дякую за увагу!