Missmili

Simple Kind To Skin Soothing Facial Toner

Simple Kind To Skin Soothing Facial Toner

Про міцелярну воду від бренду Simple багато хто чув, адже це якісний засіб для демакіяжу та доступна альтернатива більш дорогій воді від Bioderma. А як щодо їхнього тоніку?

Simple Kind To Skin Soothing Facial Toner — це заспокійливий тонік для обличчя, який підходить для будь-якого типу шкіри, навіть для чутливої. У складі є провітамін В5, екстракт гамамелісу та алантоїн, що зволожують, заспокоюють та тонізують шкіру.

Simple Kind To Skin Soothing Facial Toner

Переваги:

• Некомедогенний

• Не містить барвників та ароматизаторів

• Без спирту

• Не містить мінеральної олії

• Не тестується на тваринах

Склад:

Вода

Гідрогенізований гідролізат крохмалю — зволожувач

Натрій PCA — натуральний зволожувач, який підтримує водний баланс шкіри

Алантоїн — заспокоює та стимулює регенерацію шкіри

Феноксіетанол — консервант, запобігає розвитку бактерій

Динатрій EDTA — стабілізує формулу, зв’язуючи іони металів

Пропіленгліколь — зволожувач

Цетилпіридинію хлорид — антисептик

Ніацинамід — вітамін B3, вирівнює тон, зволожує

Вода листя гамамелісу — звужує пори, заспокоює шкіру

Пантенол — зволожує та заспокоює шкіру

Децилглюкозид — м’який очищуючий компонент

Тонік має об’єм 200 мл. Термін придатності після відкриття — 12 місяців. Він представлений у пляшечці з переробленого пластику (крім кришечки). Консистенція рідка, як вода, і без запаху, що є перевагою для такого типу засобів. Спосіб використання класичний: протерти обличчя ватним диском, змоченим у тоніку, після вмивання. Можна використовувати двічі на день.

Що сподобалось:

Тонік комфортний, добре очищує залишки косметики, не стягує та не сушить шкіру. Я використовувала його навіть у зоні під очима (каюсь 😅), і навіть у такій ніжній зоні не було подразнень. Інших негативних реакцій також не помітила. Тонік добре очищує, пом’якшує шкіру, яка після використання відчувається свіжою та зволоженою, готовою до подальшого догляду.

Для моєї проблемної шкіри важливо, щоб засоби не провокували висипання, а навпаки заспокоювали запалення. Тонік чудово впорався із цим!

Це класний базовий тонік який ідеально доповнить щоденну рутину,моя щира рекомендація!