Darina🦉

Чи "сховав" мої недоліки?!

Чи "сховав" мої недоліки?!

Привіт, я вже забула коли останній раз користувалась таким засобом. В мене тональнальний засіб раз на місяць, зазвичай зовсім нічого не має, або легка пудра.

Дуже цікаво було спробувати саме СС - крем, почитавши вігдуки обрала Pastel Magic Milk , також взяла консілер та фіксуючу пудру від цього ж бренду. Бо відсутність сну і стрес "круто" вплинули на зовнішній вигляд, не пам'ятаю, коли в останій раз, я була сірого кольору з "синюшніми" колами під очіма, красуня, що сказати!

Тож мої враження від CC-крем для вирівнювання тону шкіри SPF 15 ( в мене відтінок 50 - Light Medium)

Особливості Magic Milk CC SPF 15 від виробника:

- веганська формула без парабенів і глютену;
- вирівнює колір шкіри та надає їй сяйва;
- надійно маскує дрібні недоліки;
- глибоко зволожує епідерміс;
- матує і запобігає появі жирного блиску;
- сприяє зниженню інтенсивності роботи сальних залоз;
- звужує розширені пори;
- заспокоює подразнення та зменшує почервоніння;
- забезпечує захист від ультрафіолету завдяки SPF 15;
- проявляє високу антиоксидантну активність.

Засіб містить зволожувальну гіалуронову кислоту, багату корисними мінералами морську воду, а також себорегулювальні та заспокійливі компоненти рослинного походження.

Перший плюс - це зовнішній вигляд. Гарного кольору туба, перехід від фіолетового до світло золотавого кольору, вже натяк на Magiс. Туба дуже приємна на дотик. Дуже зручний дозатор - продолгуватий "носик". Об'єм 30 мл. Упакован також в гарну картону коробочку.

Аромат - легкий, солодкуватий, нагадує карамельки або солодкі вершки. На шкірі не відчувається

Текстура - тут і магія, це біле молочко, середьої густоти, дуже легка та приємна текстура. При контакті зі шкірою передворюється в "тональний крем"! На початку мені здалось, що це темнуватий для мене відтінок, але засіб підлаштовується під колір моєї шкіри, і відтінок виходить ідеальний, природній.

В мене наразі не має великих запалень, але маленьки почервоніння він гарно перекриває.

Тьмяну шкіру, він перетворює на здорову. Ефект - я виспана людина з здоровим кольором шкіри.

Круто вирівнює тон, розширені пори дійсно візуально здаються меншими.

Не можу сказати, що він сильно матує, це щось середне, виглядає він природне.

Дуже глибоко зволожує, протьогом дня ніякого відчуття сухості.

Легкий та невагомий на шкірі, це дуже для мене важливо, він дуже комфортиний для моєї чутливої, проблемної та жирної шкіри.

Хоч він і з спф, я всерівно наношу свій, але це теж приємно, хоч 15! З кремом він не конфліктує.

Доволі економічний в використанні.

Дуже задоволена, хто шукає гарний, зволожуючий засіб, який перекриє та вирівняє тон, при цьому буде невагомим на шкірі, щиро раджу спробувати цей!

Чи "сховав" мої недоліки?!
Чи "сховав" мої недоліки?!
Чи "сховав" мої недоліки?!
Чи "сховав" мої недоліки?!
Чи "сховав" мої недоліки?!
Чи "сховав" мої �недоліки?!