saybeautyk

Joko Blend | Vanilla Blossom

Joko Blend | Vanilla Blossom

Я дуууже давно чекала, коли ж у моїх бусінок Joko Blend вийдуть нарешті гелі для душу і ось, це сталось 🥰

Вони запустили не просто гелі, а парфумовану лінійку з трьох гелів для душу і трьох лосьйонів.

Лінійка включає в себе такі аромати:

💘Vanilla Blossom

💟Oud Rosewood

💚Spicy Vetiver

Кожен аромат - приємна ольфакторна подорож, яка надихає і заспокоює, налаштовує на позитивний вайб.

Joko Blend | Vanilla Blossom

Сьогодні поговоримо про мій фаворит - аромат Vanilla Blossom. Про крем, ваніль, кокос і солодке життя 💕

Гель знаходиться в зручній пляшці, що ергономічно лежить в руці і не вислизає з неї.

Колір - зефірно-рожевий, такий дівочий і милий, одне задоволення на нього дивитись.

Дозатор тут звичайна кришка фліп-топ, я б насправді хотіла помпу, бо мені так набагато зручніше) але це справа смаку.

Текстура - густий прозорий гель, але на руці розтікається.

Піраміда самого аромату тут чудова:

• Верхні ноти: ваніль, кокос

• Ноти серця: кашемірове дерево, боби тонка

• Базові ноти: мускус, солодка амбра, сандалове дерево

Це дуже мʼякий, кремовий запах, в якому мені чітко відчуваються саме боби тонка і амбра.

Ваніль і кокос тут не такі явні для мого носа, як пишуть інші дівчатка, тому не можу сказати, що аромат прям істино солодкий.

Найбільше мені тут подобається склад.

Найголовніше для моєї шкіри зараз, що він на мʼякій миючій основі, тобто без єдиного агресивного ПАР (так як у мене дуже багато наразі ділянок сухості на стегнах та ікрах).

Sodium Cocoyl Isethionate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Olivoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate — м’які миючі засоби, що утворюють піну.

Sorbitol, Glyceryl Oleate, Coconut Oil Glycereth-8 Esters, Allantoin, Panthenol — зволожують і пом’якшують шкіру.

Ну і далі там ідуть консерванти, емульгатори, стабілізатори - в принципі все в межах допустимого)

Гель гарно піниться і утворює ніжні, повітряні бульбашки 🫧

Навіть невеликої кількості мені вистачає для очищення всього тіла (особливо якщо розмилити його з мочалкою).

Аромат від гелю тримається на шкірі ще близько 1,5-2 годин, а якщо посилити його зверху лосьйоном - то години 3 точно. Навіть є помірний шлейф! Дуже легкий, але є.

Він поступово згасає і помʼякшується, стає ближчим до шкіри.

Гель для душу Vanilla Blossom став моїм фаворитом і я з задоволенням його використовую 💕

А також скоро розповім про інші аромати лінійки, які також нікого не залишить байдужим.