Zhukovka

УВАГА! НОВИНКИ!!!

УВАГА! НОВИНКИ!!!

І я звісно не могла себе стримати, щоб не спробувати всі і одразу 🥰 Це було правильне рішення! Адже кожен з них такий класний, але такий унікальний!

Рожеві, ніжні баночки, які чудово впишуться до будь-якого інтер'єру 🌸Аромат для справжніх поціновувачів кокосу та ванілі з віддаленими нотками амбри, котра дарує засобам теплоти і глибини 🤤

Зелені баночки, котрі розбавлять вашу буденість делікатною свіжістю зеленого чаю та бергамоту 🌿 Ви вже встигли уявити це смачне поєднання? Ммм....

А якщо додати землянистого та теплого ветиверу? Повірте, затишнішого аромату годі й шукати☺️

Фіолетові баночки - баночки, котрі зачаровують в першого подиху своєю унікальністю та умиротвореним ароматом 💜 Перцева, пряна троянда з відголоском деревних нот - це просто щось божевільне 🤤 Я дуже раджу відчути тим, хто обожнює люксові аромати, вам точно сподобається!

  • Мої перші враження такі, далі буду тестувати і ближче знайомитись з НОВИНКАМИ від Joko Blend
  • А який аромат ви б хотіли спробувати? Зелений, рожевий чи фіолетовий? Пиши в коментарях 💌