falafelka01

Maison Francis Kurkdjian але не той про який ви подумали

Maison Francis Kurkdjian але не той про який ви подумали

Виявляється у бренду є інші парфуми крім Baccarat Rouge. Мало того - з ароматом чистоти. В піраміді обіцяють наступне:
Початкова нота: Альдегіди, Калабрійський бергамот
Нота серця: Єгипетський жасмин, Садовий жасмин, Солодкий горошок
Кінцева нота: Білий мускус, Сандал
Для мене цей аромат доволі монотонний і цілісний, окремих нот я не відчуваю, перших півтори-дві години він звучить щільно і голосно, а потім просто зникає, досить дивна ситуація, ось його було 100% і в один момент стає 0. Ніякого поступового процесу (або мій ніс просто не чутливий до мускусу). На що схожий аромат? Нууу... Якщо говорити мовою асоціацій: ви дивитесь у вікно в якому видно тільки блакитне небо без жодної хмаринки. В одному з відгуків його описали як: "Відсторонений", і щось в цьому є. Він трохи бездушний і індустріальний. Загалом 724 це гібрид Eau des Merveilles Bleue Hermès і Zarkoperfume MOLeCULE 234•38 у співвідношенні 60/40. Не думаю що 724 можна назвати ароматом чистоти, швидше алюзія на аромат чистоти. Загальне враження приємне, але хотілось би його стартову щільність перетворити в довготривалість з більшою дифузністю. Чи може чистота коштувати сім тисяч гривень? Звичайно, якщо на ній наліпка з ім'ям Francis Kurkdjian.