𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки

Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки
Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки

Гідрогелева маска маска - новый для мене продукт. В асортименті у Shelly представлено декілька таких масок, для себе я обрала з волошкою.

Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки
Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки
Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки
Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки
Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки
Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки

Засіб знаходиться в прозорій баночці з гвинтовою кришкою. Додатково присутня захисна мембрана. На упаковці є вся необхідна інформація, де чітко описані властивості, склад і детальна інструкція по використанню.

Маска у порошкоподібному вигляді. Маса суха, однорідна, мілкого помолу, містить безліч пелюсток волошки. Дуже не звично, а ще й чарівно на вигляд, коли маска вже в стані пластифікації.

Приготувати маску дуже просто. Виробник радить брати 20 грам порошку і розмішати водою у кількості 70 г. Вода повинна бути трошки теплою.

У мене нема чим вимірювати, тому приблизно замішую на "око". І все вийшло з першого разу! Як раз та сама ідеальна консистенція.

Зауважу, що все треба робити швидко, бо готова суміш має властивість одразу потрохи застигати, тому не потрібно гаяти часу.

Як тільки добавляю воду, то ретельно перемішую усе і наношу на шкіру.

При розведені порошка рідиною, маса стає наче гелевою. Зовнішньо вона напівпрозора, пелюстки із сухого стану стають наче свіжими, ніби їх тільки що зірвали. Естетика зашкалює.

Аромат у маски неймовірний! Квітковий. Пахне дуже приємно і ніжно. Насолода.

Наносити і розподіляти готову маску краще шпателем. Потрібно покрити усю поверхню руки, включаючи фаланги пальців.

Шар слід наносити щільний (навіть ще товще, ніж у мене на фото). Маска лягає відносно рівномірно. Якщо одразу при нанесенні десь місцями частина ще жива і рухлива із-за не дуже густої консистенції, то це легко поправляться, враховуючи швидке застигання.

Використовуючи таку маску вперше - процедура пройшла ідеально, я нічого не забруднила і чудово впоралася.

Маска пластифікується за кілька хвилин. Після нанесення хвилин через 5-7 вона вже набуває впевненого гідро-гелевого стану, стає наче гумовим, чи силіконовим шаром. Але повний час витримки складає 20-25 хвилин.

Хочеться відмітити, що ця маніпуляція дуже приємна. А виглядає як на руках! Краса.

На руках відчувається комфортно.

Після зазначеного відрізку часу, маску необхідно зняти одним рухом від зап'ясть до кінчиків пальців.

Наносячи товстий шар маска знімається одним цілим пластом. Якщо десь і спостерігаються залишки, то вони теж легко прибирається, можно просто помити руки.

Посуд, у якому наводиться гідрогелева маска теж дуже легко очищується у теплій воді. Все швидко відстає.

Ефект на ручках мені дуже сподобався. Шкіра після такої маски стає м'якою, ніжною, розгладженою і трохи світлішою. Засіб допомагає зняти подразнення і почервоніння, усуває сухість і надає шкірі рук доглянутого вигляду.

Гідрогелева маска може застосовуватися як для домашнього догляду, так і для салонного.

Рекомендовано робити такі маніпуляції 1-2 раза на тиждень курсом 10 разів, на що і розрахований об'єм цієї баночки.