Alina🍒

Приміряємо на себе вишневий цвіт разом з Avenue Des Parfums

Приміряємо на себе вишневий цвіт разом з Avenue Des Parfums

Вітаю🍒

Вишня - аромат, який мене супроводжує постійно, буде це блиск для губ, парфуми чи крем для рук, але подібна нота на мені звучатиме обов'язково)

Тож обираючи з величезного асортименту, першим у кошику опинився саме цей продукт✨

Приміряємо на себе вишневий цвіт разом з Avenue Des Parfums

Дизайн аналогічний з парфумами, про які я вже розповідала ( хто пропустив, запрошую сюди -> https://club.makeup.com.ua/post/50126/ ).

Це стильна висувна коробочка зі скляним масивним флаконом з подвійним дном, який чудово підходить для подарунку✨

Обєм: 50ml.

Я скуповую всі парфуми, які в собі містять вишневі ноти, а особливо затишно вони звучать в осінню пору🍒

  • початкова нота - гіркий мигдаль, лікер, чорна вишня
  • нота серця - вишня, жасмин самбак, слива, турецька троянда
  • кінцева нота - бензоїн, боби тонка, ваніль, ветівер, гвоздика, кедр, кориця, пачулі, перуанський бальзам, сандал

Cherry Osaka - це справжній вишневий бум, який гармонійно допомнюють пряні східні ноти🌸

Аромат стартує стиглою чорною вишнею з лікером та гірчинкою мигдалю, трохи згодом ця насичена і десь терпкувата алкогольна вишня пом'якшується і ледь помітно чути роматичну троянду з сливовим соком✨

А під саму завісу, коли аромат завершує розкриватись на шкірі, я відчуваю ноти пряної кориці та гвоздики🍒

Avenue Des Parfums Cherry Osaka - романтичний та соковитий, теплий та пряний аромат, у який хочеться загорнутись, як у в'язаний светр і годинами гуляти затишними вулицями з кавою🍒

Стійкі, затишні, мега соковиті парфуми від українського виробника, що може бути краще?

Тож бігом обирати свого улюбленця і кайфувати✨

Дякую кожній за увагу🍒