Інна ✨

Матова помада для губ Quiss Matt Joy

Матова помада для губ Quiss Matt Joy
Матова помада для губ Quiss Matt Joy

Я не люблю рожеві відтінку у макіяжі і взагалі не люблю цей колір. Але іноді мені хочеться спробувати щось новеньке. Вирішіла , що хочу додати до колекції яскравих помад якусь у кольорі фуксії. Походила по магазинам, потрогала-поробила різні свотчі і мій вібир зупинився на матовий помаді Quiss Matt Joy. Мені сподобалась їі текстура, щільність та насиченість кольору, відтінок був саме той, що я шукала та ще і ціна на знижці була якась дуже-дуже бюджетна. Погратись з кольором - саме те, що треба!

Помада у пулі у звичайному пластиковому напівпрозорому рожевому пакуванні. Нажаль, ніде на пластику не вказан номер помади чі колір - вся інформація була на захисній плівки, яку я одразу зняла та викинула після покупки .Аромат у помади трошки солодкий, але ненав'язливий. Текстура щільна, наноситься на губи з першого дотика одразу гарно, дуже пігментована. Вона не наглухо матова, трошки з часов всаджується, фініш дуже комфортний і я можу носити цю помаду цілий день. Пластикова частина з дна помади знімається и там теж є продукт, схожий на кремову помаду - я декілька разів використовувала це як рум'яна і було дуже красиво!

Матова помада для губ Quiss Matt Joy

Підходить мені більше всього, коли я засмагла.

На фото нанесена на олівець Patricia Ledo Lip Liner у відтінку 07