OKazkova

Сиквел Подорожі в ніжність

Сиквел Подорожі в ніжність

Нещодавно розповідала про крем для рук Wanderlust, що дуже полюбився мені своїм неймовірним ароматом. Та й щоб вже повністю огорнутися тим улюбленим ароматом, я замовила однойменний лосьйон для тіла у найбільшому із можливих об’ємів. Чи вразив він так само як і крем? Дивись далі😏

Паковання. Прозора пластикова пляшечка найпривабливішої форми. Мила рожева кришечка фліп-топ надійно захищає засіб від протікання. Спереду пляшечки назва, зі зворотного боку - вся необхідна для споживача інформація. У мене пляшечка об’ємом 200 мл, але є варіант і на 100 мл.

Склад лосьйону збагачений корисностями:

  • Баттер Ши - живить, пом’якшує та відновлює шкіру, робить її гладенькою на дотик
  • Гліцерин - зволожує шкіру та допомагає утримувати вологу в ній, відновлює та захищає
  • Олія Авокадо - усуває сухість і лущення, заспокоює шкіру, сприяє відновленню природного ліпідного бар'єру і запобігає втраті вологи з епідермісу
  • Гідроксиетилсечовина (Hydroxyethyl Urea) - похідне сечовини - зволожує та утримує вологу в шкірі
  • Баттер кісточок Манго - живить та пом’якшує шкіру, збагачений антиоксидантами
  • Токоферилацетат - ефір токоферолу, в шкірі гідролізується у вітамін Е - антиоксидант
  • Пантенол - зволожує та заспокоює шкіру

Лосьйон виготовлений БЕЗ продуктів нафтопереробки, силіконів, мінеральної олії, штучних барвників та парабенів.

Консистенція помірно рідка, звичайна як для лосьйону. Легко розподіляється, швидко вбирається. Не залишає ані липкості, ані жирності. Ідеальний варіант для теплої пори року.

Аромат зачаровує🥰 Такий же, як у крема для рук. Він дуже ніжний та легкий. Наче притискаєш до себе свіжий ранковий букет квітів, пахощі яких гармонійно поєднуються та утворюють найпрекраснішу композицію. Хочеться занурюватися у нього знову і знову, відчувати його і насолоджуватися ним. На шкірі аромат тримається близько двох годин.

Піраміда:

  • Початкова нота: жасмин, османтус, троянда
  • Нота серця: тубероза, жасмин
  • Кінцева нота: амбра, кедр

Враження та висновки

Лосьйон Wanderlust, як і інші парфумовані лосьйони від Mermade, добре зволожує шкіру та огортає її приємним ароматом. Це вже четвертий лосьйон у моїй колекції, і всі вони чудові. Втім, схоже, що саме Wanderlust став моїм фаворитом. Я захоплююсь тим, як бренду вдається створювати класні дієві продукти із наймилішим дизайном і найприємнішими ароматами. Щиро рекомендую познайомитись із засобами Wanderlust, якщо ви цього ще не зробили😉

А ось відгуки про інші лосьйони від Mermade:

І про крем для рук Wanderlust: https://club.makeup.com.ua/post/48805/

Бажаю всім приємних б’юті знахідок і дякую за увагу🫶