alena.rosee

Glow очищення | Garden Aurantis

Glow очищення | Garden Aurantis

Сьогодні ще про одного представника родини Garden Aurantis , а саме про Очищаючий гель для вмивання 🌿

Якщо шукаєте якісний та ефективний очищаючий засіб із суперовим складом , придивіться до цього гелю та читайте далі , все розкажу 😉 (про інші товари марки читай також в дописі) .

Glow очищення | Garden Aurantis

🌿Пакування: компактний пластиковий флакон зі зручним дозатором

🌿Консистенція: прозорий світло - жовтий гель , середньої густоти

🌿Запах: приємний , легкий , пахне лимонною травою ✨

🌿Активні компоненти :

💚Екстракти куркуми , кіпреї, дикого індиго - протизапсотні властивості

💚Бетаїн - для зволоження шкіри

💚Пребіотики - для підтримки природного мікробіому шкіри , проти подразнення

💚Цинк - антибактеріальні властивості , регулює виділення себуму.

Гель для жирноі , комбі шкіри , підходить для чутливої та схильноі до подразнень шкіри .

🌿Ефект:

одного натискання мені вистачає , гель середньої густоти та має середні пінні властивості , але добре розподіляєтся на шкірі (консистенцію покажу на фото).

Завдяки гарному аромату , вмивання стає ще приємнішим ☺️

Гель чудово очищує шкіру , навіть після першого використання видно ефективне очищення (особливо видно по порам), шкіра немов відполірована, при щоденному користуванню результат ще краще : шкіра має рівний тон, 0 запалень чи прищіків , їх просто немає, вони пропадають з першого ж умивання навіт якщо є 😁

Дівчата, це дійсно природній glow skin ефект ✨ разом із молочком та есенцією , результат мене радує, навіть додати нічого)

Засіб м'який та містить нейтральний Ph , але завдяки розумному складу має високу ефективність 💫

Гель має легкий підсушуючий ефект , в мене шкіра нормальна , влітку комбі , мені засіб підійшов , авжеж після вмивання зволожую тоніком , есенцією , кремом чи що там в мене по бьюті плану стоїть )

🫧Про есенцію та гідрофільний бальзам: https://club.makeup.com.ua/post/43611/

🫧Про молочко :

https://club.makeup.com.ua/post/51002/

Мені є з чим порівняти , але я тішусь що наш виробник робить такі чудові якісні продукти з дійсно проф ефектом на шкірі 🤩

Можу рекомендувати спробувати 😉

Дякую за увагу 💕