Darina🦉

Моя тепла осінь з Najel

Моя тепла осінь з Najel
Моя тепла осінь з Najel

Привіт🍁!

Моя тепла осінь з Najel🤎, та з сухою шкірою! У мене завжди в холодну пору року, є така проблема як сухі ділянки, суха шкіра губ, сухі плями на тілі, особливо це ноги. Коли класичні базові засоби вже не так діють, в ход ідуть масла.

🍂Сьогодні про - багатофункціональний засіб - Органічне масло ши для сухої шкіри і волосся Najel Organic Shea Butter.

Особливості та склад від виробника:

🍂Особливості Organic Shea Butter бренда Najel:

- підходить для регулярного застосування;

- сприяє виведенню токсинів і шлаків;

- живить і зволожує епідерміс;

- підвищує пружність і еластичність шкіри;

- забезпечує натуральний захист від негативного впливу УФ-променів і навколишнього середовища;

- стимулює вироблення фібробластів, колагену та еластину;

- прибирає потріскані лусочки;

- усуває почервоніння, запалення і лущення;

- попереджає появу ранніх ознак старіння;

- нейтралізує дію вільних радикалів;

- знімає свербіж і подразнення;

- не забиває пори;

- не містить консервантів і хімічних ароматизаторів;

- підходить для сухого типу шкірного покриву;

- не залишає слідів на епідермісі та одязі;

- захищає від холоду і вітру;

- підходить для волосся;

- дарує сухим і пошкодженим локонам блиск;

- робить пасма шовковистими, м'якими і зволоженими.

🍂Склад:

100 % нерафіноване масло ши.

Масло має дуже зручне пакування, велика пластикова баночка, темно коричневого кольору. Кришечка "гвинт", в середені буда захістна фольга. Об'єм 100 гр (але виглядає десь на 300!)

🍂Текстура - це дуже жирненький засіб, нагадує густий бальзам або топлене масло, яке затверділо. Текстура дуже приємна, на теплої шкірі, вона одразу тане. Колір біло-жовтуватий.

🍂Аромат - чистий аромат масла Ши, трохи гіркуватий. Дуже насичений в баночці, але на шкірі я його не відчуваю.

🍂Як використовую це масло я :

1. Як бальзам та нічну маску для губ - це дуже дієва річ. За ніч проходять всі лущення, зникають сухі ділянки та швидко загоюються ранки.

2. Такий же результат на сухих плямах на ногах, на стопі, ніжче кістостички, це жах, в мене там пляма все життя, фіолетово-синього кольру, і вона завжди суха. Це масло дуже потужно золожує, і мені здається, що навіть колір став світліше.

3. Волося, тут все складніше. Бо я просто ледача! Я спробувала два рази, як маску перед миттям. Маленьку кількість масла, розтопила на водяній бані. Результат є, і він помітний після першого разу. Волосся супер м'яке, блискуче, і кінчики виглядають більш здоровими. Але для цього в мене є - Олія чорного тмину, від цього ж бренду, бо я ледача, я не люблю робити зайві рухи! Але коли є настрій, чому б ні!

4. На шкіру обличчя, коли дуже виражені сухі ділянки, особливо це крила носа, мене ця олія рятує. Знімає цей неприємний свірбіж, заспокоює шкіру, ну і звісно дуже глибоко зволожує.

5. Дуже швидке загоювання побряпин. В мене кіт, я завжди в подряпинах, руки то жах. Пришвидщує загоювання та знімає запалення, прибирає почервоніння!

Цього масла вистачить на дуже довго, для мене це не засіб на кожен день, і плюс він дуже економічний (навіть якщо використовувати на волосся).

Дуже раджу цю баночку, особливо на холодну пору року, бо це масло, дійсно робить дива!🍁

Моя тепла осінь з Najel
Моя тепла осінь з Najel
Моя тепла осінь з Najel
Моя тепла осінь з Najel
Моя тепла осінь з Najel
Моя тепла осінь з Najel
Моя тепла осінь з Najel
Моя тепла осінь з Najel