Lily♥️

CONTEMPORA ШАМПУНЬ ТА МАСКА! Made in Italy

CONTEMPORA ШАМПУНЬ ТА МАСКА!  Made in Italy
CONTEMPORA ШАМПУНЬ ТА МАСКА!  Made in Italy
CONTEMPORA ШАМПУНЬ ТА МАСКА!  Made in Italy

Тут розкажу про нові три продукти, якими користуюся вже місяць і вже маю певні враження, щоб поділитися повноцінним відгуком від використання.

Для себе я обрала три продукти: це шампунь для всіх типів волосся, зволожувальну маску та масажну щіточку для додаткового масажу під час миття голови та стимуляції росту волосся. Не знаю чи це дійсно працює, але хотілось би вірити))))

Шампунь підійде для тих, хто любить відчуття чистоти до скрипу. Я би його рекомендувала комбінувати з більш зволожувальним шампунем, аби він не мав зворотній ефект)

Маска по текстурі досить рідка, більш схожа на кондиціонер. Зверніть увагу, що за однакову вартість ти отримуєш 500 мл шампуню і 300 мл маски. Я більше скажу, що маска ніби трішки підсушує волосся. Тому треба звертати увагу, чи шукати щось більш потужне. Можливо з іншої лінії.

А щіточка для волосся це моя любов)) такуа вже мені мила та зручна.

CONTEMPORA ШАМПУНЬ ТА МАСКА!  Made in Italy
CONTEMPORA ШАМПУНЬ ТА МАСКА!  Made in Italy
CONTEMPORA ШАМПУНЬ ТА МАСКА!  Made in Italy
CONTEMPORA ШАМПУНЬ ТА МАСКА!  Made in Italy

А ще раз ми говоримо за нові продукти розповім тобі про цікаву домашню процедуру для волосся , в комплесі з шампунем і маскою мені тут сподобався результат.

Цей трітмент доречі дуже цікавий, хоча нічого не очікувала, просто справді думаю цікаво спробувати) але результат був дуже приємний!!!

Kaaral Purify Restructure Інтенсивно-відновлюючий комплекс з провітаміном B5

Процедура інтенсивної реконструкції у формі ампул сприяє глибокому відновленню волосся, ламкого або пошкодженого надмірною кількістю хімічних засобів та використанням фена та випрямляча.

Загалом це ампула для реструктуризації волосся, що додає еластичності та блиску твоєму волоссю.

Аромат тут правда не зовсім приємний, як після фарбування))) Але волосся має відразу більш доглянутий вигляд.

Я би рекомендувала робити такі процедури, перед важливим виходом) наприклад. Як миттєву маску)

Наношу рідину на вологе волосся і розподіляю по всій довжині, далі чекаю 5-10 хвилин і емульгую, як бачиш маска перетворюється в більш густу на волоссі.

Як результат волосся однозначне мʼякіше і більш блискуче. ! Результат мені сподобався!💫