Ірина 🦋

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е

У мене поки що було не багато засобів від українського професійного🇺🇦 бренду Shelly.

Це Пінний експерес-розм'якшувачу Shelly Professional Care 🪒 про який я вже розповідала https://club.makeup.com.ua/post/43080/ дуже класний засіб, та Гідрогелева маска для рук з пелюстками волошки Shelly Professional Hydrojelly Hand Mask про яку теж ще розповім 😉

Цього разу закінчилась моя улюблена олійка OPI https://club.makeup.com.ua/post/33050/ її не було у наявності, вирішила спробувати щось нове. Часу довго шукати не було, згадала що Shelly Nail & Cuticle Oil 🍓 мелькала у мене в дописах клубу, відгуки були добрі, зупинилася на ній. Тим більше я давно хотіла потестувати ще якісь засоби від цього бренду.

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е від бренда Shelly допоможе підтримувати охайний вигляд вашого манікюру. Формула розроблена на основі комплексу цінних олій макадамії, виноградних кісточок, коноплі, насіння соняшнику. В синергії вони забезпечують пом'якшувальну і живильну дію, сприяють зміцненню нігтів. Екстракт суниці має антибактеріальні властивості. Вітамін Е запобігає появі тріщин та розшаруванню нігтів, сприяє їх відновленню і прискорює ріст.

Олія для нігтів і кутикули з екстрактом суниці та вітаміном Е

Особливості Shelly Nail & Cuticle Oil:

🍓стимулює вироблення колагену і еластину, що підвищує щільність структур нігтьових пластин;
🍓 сприяє клітинній регенерації;
🍓аромат соковитої суниці робить використання цієї олії ще приємнішим;
🍓зручно наноситься за допомогою піпетки

🍓 легка консистенція швидко всотується без відчуття липкості;
🍓підходить для домашнього та професійного використання.

Пакування: Засіб йде в пластиковому олівці ✏️ з пензликом, при натисканні на кнопочку 🔅на кінці подається олія. Мені подобається такий зручний формат, можна не боятися, що воно може розлитися, плюс можна носити з собою в сумочці і скористатися коли є вільна хвилинка. Вдома 🏠 я не так часто перебуваю і у мене зазвичай купа справ, я забуваю її наносити, якщо вона не стоїть на видимому місці, а коли вона в сумочці 👜 під рукою час завжди знаходиться 😂

Обʼєм: 3ml. Також ця олія є у більшому обʼємі 30ml у скляному флаконі з пипеткою яка чудово підійде якщо ви працюєте майстром манікюру 😉

Аромат: Звичайно ж не натуральний, чесно кажучи навіть зараз не згадаю засобів, які б дійсно мали натуральний аромат полуниці, незалежно від їхньої ціни. Пахне як полунична 🍓жуйка чи цукерка 🍬

Використання: Олія не тече по руках, видавлюється маленькими порціями і легко наноситься тоненьким шаром. Не надто жирна та щільна, за рахунок чого швидко вбирається, не залишаючи жирних слідів. Моя кутикула дуже тонка і не помітна, але вона стелиться, і між походами до майстра на манікюр 💅 дуже прилипає до нігтя, це трохи ускладнює процес манікюру, збільшуючи його час 🕐 і може бути травмонебезпечним 🩸, тому що капіляри у мене теж близько розташовані.

Тому майстри мені рекомендують між походами на манікюр вдома періодично після душу 🛁 відсувати кутикулу апельсиновими паличками, після цього я теж завжди наношу на неї олійку 😉 З такими засобами кутикула більш зволожена та доглянута, виглядає акуратніше.

Також у Shelly э олії з іншими ароматами та вітаминами і у більших обʼємах з пипеткою.

Які засоби від Shelly ви пробували та могли б порекомендувати? А може, у вас є улюблені олійки для кутикули від інших брендів, поділіться в коментарях ☺️