Alina_Demchenko

Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy

Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy
Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy
Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy
Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy
Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy

Я вже і забула про існування сухих скрабів для тіла, аж поки не прочитала деякі відгуки про цей скраб і була вимушена теж протестити ( тож Vikulyk , SomovaFM і ksnklb - аромат вибрала через вас 😂). Моїми першими скрабами для тіла були як раз кавові сухі скраби, які відрязнілися доволі "сильною" дією, а ось кокосові обіцяють більш ніжне скрабування, чого мені впринципі і хотілось.

Почнемо з аромату . Солодкий, їстівний аромат з кокосовий аромат, містить в собі нотки солодких горіхів і ванілі. Перший час я відчувала трошки квіткові мотиви, але потім це мені стало нагадувати більш терпкі фруктові нотки. Можливо це справа у олії чи самих виноградних кісточок . Окрім цього, є ще ванільно-мигдальний, малиновий і класичний кокосовий, але думаю що всі плюс мінус будуть мати схожий ну дууууже ароматний кокосовий аромат, який так і хочеться з'їсти.

Цей скраб - сухий. Він розсипається прямо в руках, немов легкі хлоп'я. В такому варіанті він мені навіть здався доволі жорстким, на рівні мабуть з сольовим чи кавовим. Але в той же час, він залишає жирненький такий слід на руках, прям промасляний такий. Хоча я і бачила що в складі є олії, але мабуть не до кінця розуміла, як це буде відчуватися у реальному житті.

Розподіляти подібний продукт дійсно важко, тому що ми звикли то більш густої текстури. Наносити скраб потрібно на вологу шкіру тіла і отут починається магія. При контакті з водою, кокосова стріжка стає трошечки більшою за розміром( вирівнюється) і м'якенькою. Це дуже ніжне скрабування, ніжен і ароматне, бо при контакті з тілом, олійка, яка знаходиться в скрабі в "твердому" стані, починає танути.

Прямо під час процесу, я відчувала, як ця приємна текстура зволожує тіло. Ефекту скрабування я не відчула, але воно було - помітила легке почервоніння на місці активного тертя.

Після використання продукту, шкіра не потребую нанесення лосьйона. Авжеж, якщо у вас суха шкіра, вона може потребувати додаткового, але моїй шкірі - скрабу було придостатньо. Шкіра ніжна, зволожена і дихає. Та й після змивання, цей шикарний кокосовий аромат з макадамі - нікуди не дівається. Ходиш собі і пахнешь деякий час.

Цей скраб я б віднесла до легких і думаю що підійде майже на кожен день. Він легкий, ароматний і дійсно,я к кажуть дівчата - створений саме для того, що б розслабитися. Скраб для душі.

Якщо ви шукаєте гарного скрабування, то це не про нього, а от зволоження - так.

Для мене це цікавий продукт, який підійде до пари моїм скрабам від Mermade( от де де, от там прям сильне скрабування 😂)

Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy
Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy
Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy
Сухий, але вологий : Joko Blend Coconut Scrub Lilac Fantasy