Mariya Trofimova

#testmakeupclub Matrix Місія здійсненна: Приборкати норовливе

#testmakeupclub Matrix Місія здійсненна: Приборкати норовливе

Хочу почати з подяки команді Makeup та Matrix за можливість протестувати омріяні продукти 🖤

Дано:

  • жирна шкіра голови
  • довге, не фарбоване волосся
  • пухнаститься та електризується
  • сухі кінчики
  • частково в'юнке волосся
#testmakeupclub Matrix Місія здійсненна: Приборкати норовливе

Чудово піниться, що забезпечує економне використання. Не пересушує волосся та відмінно очищує жирну шкіру голови. Аромат не дуже сподобався, але на волоссі він менш відчутний, тому терпимо.

Нещодавно у мене знову загострився себорейний дерматит, але для чистоти експерименту тиждень користувалася лише Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo.

У його складі є саліцилова кислота, яка завдяки своїм бактерицидним та протизапальним властивостям часто використовується в засобах проти лупи та себореї.

Хоча концентрація недостатня для лікування, я припустила, що цей компонент допоможе уникнути погіршення стану.

Моє припущення виявилося правильним, хоча про лікування чи покращення, звісно, не йдеться.

Загалом добре, але на даний момент, не впевнена чи візьму його на постійне користування, є бюджетніші варіанти, які мене поки влаштовують.

4/5

Надзвичайного зволоження чи живлення не помітила, але порівняно з кондиціонерами мас-маркету різниця відчутна.

При нанесенні на заплутане волосся він миттєво розгладжує пасма. Густа текстура легко наноситься та змивається. Волосся менше плутається під час сушіння, протягом дня і навіть після сну.

Звісно, воно не таке м'яке, як після маски, але результат є мені він дуже подобається.

Аромат ідентичний шампуню.

5/5

На мій погляд, цей кондиціонер трохи краще зволожує волосся, хоча різниця мінімальна. За іншими характеристиками він ідентичний Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditione.

Відрізняється кольором — має легкий фіолетовий відтінок, але це не впливає на колір волосся. Аромат мені подобається більше, тому при покупці я буду схилятися до цього варіанту.

5/5

Олійка має приємний аромат і рідку текстуру, легко наноситься.

Витрата не дуже економна — на моє волосся йде 8-10 крапель, наношу від середини довжини до кінчиків.

Зменшує пухнастість на кінчиках, хоча на дотик вони все ж трохи сухуваті.

4/5

Я очікувала, що цей засіб буде кремоподібним, але це виявилося доволі рідке молочко з неймовірним солодким ароматом.

На моє волосся потрібно 7-10 натискань, зручніше спочатку нанести на долоні, а потім на волосся, розподіляючи по всій довжині, відступаючи від прикореневої зони.

На цей спрей я покладала великі надії та чекала його найбільше. Виробник обіцяє аж 20 ефектів в 1 засобі.

Серед усіх обіцянок мене цікавила лише одна — "розгладжує волосся".

Після гормонального збою кілька років тому майже всі нові волоски мають зовсім іншу структуру — вони в'юнкі та жорсткі.

Порадившись з перукарем, я отримала рекомендацію шукати засоби для розгладження та дисциплінування волосся.

І цей спрей мене не підвів!

Під час сушіння я використовувала звичайну продувну щітку та тепле повітря. Не можу сказати, що волосся лежить ідеально, але результат перевершив мої очікування.

6/5

На фото "До" використано лише маску для волосся та олійку, оскільки інші засоби в мене закінчилися😅.

Між фотографіями та укладанням волосся пройшло 2 години.

Що змінилось?

  • Легкість розчісування. Волосся менше плутається. Навіть якщо вночі резинка сповзає з волосся, зранку я не виглядаю як Чубака і зможу легко їх розчесати.
  • Волосся не електризується та значно менше пухнаститься по всій довжині.
  • Неслухняні волоски більше не намагаються встановити зв'язок з космосом і краще вписуються в загальну картину.
  • Волосся блищить та виглядає охайніше.

Колись я наївно вважала, що достатньо лише одного преміального засобу для догляду за волоссям, щоб отримати волосся як з реклами 2000-х.

Реальність виявилася іншою — такі локони результат праці цілої команди перукарів.

Виявляється, і в домашньому догляді потрібна злагоджена "команда" засобів.

У мою особисту команду засобів для догляду точно ввійдуть Matrix Miracle Creator та Matrix Total Results Brass Off Conditioner. Ці засоби стали моїми фаворитами.