K_Filonenko

Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask

Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask

Мала пробник цієї маски вже майже місяць і все відкладала час, щоб її зробити. Маску робила зранку, нанесла на очищену шкіру досить товстим шаром. Розподіляється легко, наноситься приємно. Чекала охолодження через заявлені 30 с., але в мене відчутний холодок з'явився десь через 1 хв. Ще й такий, що я ледь витримала 7хв. і побігла змивати. Змивається легко, без залишків. Холодок тримався ще 10 хв. На шкірі негативних наслідків не викликала, спочатку було легке почервоніння (рум'янець), яке швидко пройшло. В мене шкіра тонка, чутлива та суха, тому думаю, що це індивідуальна реакція. Але не зважаючи на це ефект був помітний і він мені сподобався! Шкіра ніжна, набряки трішки зменшилися.


Консистенція: має густу кремову консистенцію, яка легко розподіляється. Не розтікається та не висохає занадто швидко.

Аромат: маска має насичений аромат, для мене досить різкий, але це скоріш через те, що я більш люблю засоби без віддушок (якщо ви теж, враховуйте це).

Колір: має білий колір з приємним зеленуватим відтінком.

Ефект: має помітний ефект після використання, шкіра ніжна, набряки менші. Дуже освіжає. Ефект тримався весь день. Стосовно зменшення запалень, судити складно. Я маю один болючий прищик, який вискочив невдовзі, то запалення ніби трішки зменшилося, але я ще додатково використовую точковий засіб від Medi-peel.
Об'єм: 10 g.


Особливості Artichoke. Skin Perfecting Mask від Hollyskin:

- каолін глибоко очищує шкіру та насичує її киснем;
- бісаболол нейтралізує запалення та почервоніння;
- екстракт артишоку захищає клітини мембрани і підтримує молодість шкіри;
- центела азіатська прибирає сухість, стягнення та перешкоджає появі лущення;
- спіруліна робить пори менш помітними;
- дарує відчуття свіжості та комфорту одразу після використання.

Спосіб застосування:
Нанести товстим шаром на очищену шкіру обличчя і декольте. Залишити маску на 10 хвилин. Змити теплою водою. Використовувати двічі на тиждень. За 30 секунд після нанесення маска починає інтенсивно охолоджувати шкіру. Після змивання ефект охолодження зберігається ще деякий час. Уникати потрапляння в очі.

Склад:
Aqua (Water), Kaolin, PEG-8, Propylene Glycol, Titanium Dioxide, Urea, Cellulose (Bambusa Arundinacea), Menthyl Lactate, Bisabolol, Cynara Scolymus (Artichoke) Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Spirulina maxima powder, Sodium Polyacrylate, Polyacrylate-13, Polyisobutene, Polysorbate 20, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum.

На жаль, мені маска не підійшла. Для мене інтенсивне охолодження шкіри виявилося занадто екстимальним. Але не зважаючи на це ефект сподобався. Тому рекомендую спочатку спробувати мініатюру, бо це особисто мій досвід.

P.S.: Перед використанням робила тест на алергію на зап'ясті і холодок був досить приємним, не таким сильним, тож все дуже індивідуально.

Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask
Охолоджувальна ліфтинг маска для боротьби з набряками Hollyskin Artichoke. Skin Perfecting Mask