OKazkova

Справжній EASY ранок

Справжній EASY ранок
Справжній EASY ранок

Моє знайомство з патчами від Mermade почалося з омолоджувальних патчів Newborn. І так вони мені сподобались, що на заміну я придбала ще баночку патчів від бренду. Цього разу - тонізувальні Take It Easy Patch. Чи сподобались вони так само, як і попередні, дивись далі👇

Паковання. 60 патчів містяться у пластиковій баночці з кришкою твіст-офф. Є додаткова захисна кришечка з “язичком”, яка запобігає протіканню рідини. І є зручна ложечка для гігієнічного видобування патчів із баночки. Все дуже естетично і практично💚

Склад патчів багатий корисностями:

  • Glycerin - зволоження, відновлення
  • Chondrus crispus (червона водорость) - живлення, зволоження, пом’якшення
  • Camellia Sinensis Hydrosol (гідролат зеленого чаю) - заспокоєння, вирівнювання тону, виведення токсинів
  • Aloe Barbadensis Leaf Juice - зволоження, заспокоєння, має антимікробні властивості
  • Hyaluronic Acid - зволоження, відновлення
  • Panthenol - зволоження, розгладження
  • Soluble Collagen - зволоження, розгладження
  • Betaine - зволоження
  • Triticum vulgare (wheat) germ oil (олія зародків пшениці) - зволоження, відновлення, має антиоксидантні властивості
  • Rutin - антиоксидант
  • Spirulina maxima powder (спіруліна) - зволоження, має антиоксидантні властивості
  • Allantoin - аллантоїн - регенерація, пом’якшення, зволоження

Особисто для мене приємним здивуванням під час аналізу складу стала наявність у ньому соку алое (Aloe Barbadensis Leaf Juice), на який моя шкіра часто реагує почервонінням. Але за 2 місяці користування цими патчами (2-3 рази на тиждень) жодної алергічної реакції не виникло🥰

Зберігання. Виробник рекомендує зберігати патчі при температурі від +0 до +25°С. Я тримаю їх в холодильнику, і гадаю, що це тільки підлилює освіжаючу дію патчів.

Вигляд, аромат. Патчі напівпрозорі, зеленого кольору з легким мерехтінням. Щедро змочені живильною сироваткою. Аромат легкий, майже непомітний (треба прям зануритись у баночку, щоб його відчути). Схоже, що так пахнуть саме компоненти сироватки, хоча у складі і зазначена віддушка. Для мене, як і для багатьох із вас, відсутність явного аромату у засобах для обличчя є перевагою👍

У використанні. Патчі легко виймаються з баночки за допомогою ложечки. Перші хвилини можуть трошки ковзати по шкірі через те, що добре змочені рідиною. Тому, коли я надягаю їх, то перші декілька хвилин лежу, щоб сироватка частково ввібралась, і патчі краще зафіксувалися на шкірі. А вже потім можна спокійно продовжити ранкові справи💚

Але, якщо це вихідний і не треба поспішати, то я із задоволенням занурююсь у цей ранковий б’юті-ритуал. Насолоджуюсь патчами у ліжку протягом 10-15 хвилин, поки на фоні ввімкнена приємна музика або відео на цікаві теми🥰

Ефект та враження від патчів Take It Easy:

✨ Патчі сприяють швидшому сходженню ранкових набряків

✨ Надають свіжий та бадьорий вигляд

✨ Тимчасово розгладжують, зволожують та наповнюють шкіру

✨ Дарують приємне відчуття прохолоди, яке залишається ще на декілька хвилин після їх зняття

✨ Є приємним ранковим ритуалом турботи та любові до себе

Патчі Take It Easy від Mermade - це якісний продукт із гарним складом та дуже приємною вартістю. Вони ефективно діють у двох напрямках: надають гарний візуальний ефект і допомагають чудово почати день🥰 І мені здається, що зелененькі патчі навіть ще краще працюють із набряками, ніж фіолетові. Втім, обидва варіанти мені дууууже сподобались! Тож щиро рекомендую спробувати!

💜Відгук про Омолоджувальні гідрогелеві патчі Newborn: https://club.makeup.com.ua/post/43442/

Дякую за увагу🫶