Анастасія Фоміна

Консилер,який допоможе вам перекрити все

Консилер,який допоможе вам перекрити все

Цей консилер на просторах YouTube вихвалав кожен кому не лінь,і недаремно як виявилося.Взагалі я пробувала різні консилери з масс-маркету,але таке шалене перекриття сталося вперше.В мене достатньо яскраво виражені синці під очима,нерівний колір повік і постійні почервоніння коло носа,найчастіше на кожен день я використовую консилер для перекриття усіх недоліків,але моя шкіра капризна,тому не кожен мені підходить.

Консилер,який допоможе вам перекрити все

Мені цей консилер дуже сподобався:великий аплікатор,повне перекриття(реально перекриває все що треба),мені здається,що він здатен перекрити навіть татуювання(але я не пробувала).Можна зробити покриття більш тоншим,наносячи зовсім трохи,пігментований дуже,тому економічний,не пересушує шкіру,виглядає не як замазка якась,підходить для вечірніх образів,так як має дуже хорошу стійкість,приємний аромат,широка палітра відтінків різних підтонів і звичайно доступна ціна.

Едині для себе мінуси,які я виділила в цьому консилері це те,що він може підкреслити зморшки(навіть ті,які зазвичай ви в себе не бачили),звичайно все залежить від кількості нанесення,якщо це трохи,то все ок,але якщо багато,то не очікуйте,що ніхто не помітить,що ви щось нанесли.І другий мінус це відтінок,з вибором якого я помилилася,хотіла взяти нейтральний,а взяла дуже світлий(06),настільки світлий,що мені здавалося,що на мені він виглядає тупо білим.Черезце прийшлося його змішувати іноді з іншими продуктами для обличчя або наносити мінімально і припудрювати більш темною пудрою.Точно спробую цей консилер ще раз,але треба підібрати свій більш точний відтінок зі своїм підтоном. Взагалі консилер хороший,якщо любите добре перекриваючий і стійкий,то цей продукт вам може сподобатися.