saybeautyk

Meddis | Hydro Sense

Meddis | Hydro Sense
Meddis | Hydro Sense

Ця лінійка у бренду спрямована на глибоке зволоження, відновлення зневодненої, чутливої шкіри, формула також є гіпоалергенною.

Крем НЕ МІСТИТЬ SLES, SLS, мінеральної олії, силіконів. Не порушує фізіологічний pH шкіри.

Meddis | Hydro Sense

Засіб представлений у зручній тубі з вакуумною помпою, обʼєм його складає 30 мл.

Дизайн виконаний у мінімалістичному стилі у синьо-білих тонах, додатково кремчик був запакований у коробку.

Текстура цього крему доволі щільна, але на шкірі вона не відчувається плівкою, не створює парникового ефекту чи інших неприємних відчуттів.

Завдяки своїй поживній текстурі крем гарно відновлює пошкоджену і подразнену шкіру, запобігає втраті вологи і гарно розгладжує дрібні мімічні зморшки.

Аромат мені тут сподобався так само сильно, як і сироватці для проблемної шкіри - він легкий, пудрово-косметичний і відчувається лише при нанесенні.

Склад засобу приємний як такого бюджетного крему, мене дуже порадували його компоненти:

💙Олії:

• Olea Europaea (Olive) Fruit Oil — оливкова олія, живить та пом’якшує шкіру.

• Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil — олія з виноградних кісточок, має антиоксидантні властивості.

• Macadamia Integrifolia Seed Oil — олія макадамії, живить і зволожує шкіру.

💙Зволожувачі:

• Glycerin — гліцерин, зволожує шкіру, притягує і утримує вологу.

• Trehalose — зволожувач і антиоксидант.

• Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Propanediol — зволожувачі та розчинники, притягують вологу до шкіри.

• Caprylic/Capric Triglyceride — зволожувач, зміцнює бар’єрну функцію шкіри.

• Sodium Hyaluronate — гіалуронова кислота, зволожує та утримує вологу.

💙Антиоксиданти:

• Tocopherol — вітамін E, антиоксидант, захищає шкіру від вільних радикалів.

• Ascorbyl Tetraisopalmitate — форма вітаміну C, антиоксидант, сприяє синтезу колагену.

💙Активні інгредієнти:

• Panthenol — провітамін B5, заспокоює і зволожує шкіру.

• Glyceryl Glucoside — зволожувач, підтримує водний баланс.

• Niacinamide — вітамін B3, покращує текстуру шкіри та зменшує запалення.

💙Амінокислоти

• Valine, Lysine, Serine, Proline — зміцнюють шкіру та покращують її еластичність.

Крем містить комплекси Hydagen® Aquaporin 3% і Skinasensil TM 0,3%.

Щодо ефекту - це реально один з кращих відновлювальних кремів за останній час з тих, що я пробувала.

Він поживний, але приємно відчувається на шкірі, гарно вбирається і не лежить плівкою, не створює жирного шару і навіть на ранок обличчя не виглядає як «млинець» (а в мене таке зазвичай від всіх щільних кремів).

Я боялась, що він забʼє мені пори, так як зараз маю загострення комедонального акне, але в комплексі з сироваткою для проблемної шкіри від цього ж бренду і ще деякими легкими активами зараз бачу покращення стану шкіри, періодичне запалення комедонів і швидше їх заживання.

Також з кремом Hydro Sense я не так сильно відчуваю сухість та стягнутість, як зазвичай. Рекомендую до покупки 💙з такою бюджетною вартістю він точно достойний уваги!