Spodobaieva Maryna

Isntree Mugwort Calming Clay Mask

Isntree Mugwort Calming Clay Mask

Глиняна маска завжди чудова ідея для моєї шкіри, головне зайти свою. Шкіра в мене проблемна і водночас чутлива, тож в мене був період, коли я просто проходила повз них за невдалого досвіду, який напевно був у всіх. Мені дуже давно подобається і імпонує бренд, своїм підходом і складами. А також, що він не дає кучу обіцянок в стилі 10в1, але обіцяє якісне очищення та заспокоєння шкіри.

Особливості Mugwort Calming Clay Mask від Isntree з опису:

  • формула на основі 6-ти видів глин;
  • каолін та бентонин ефективно абсорбують надлишок себуму;
  • порошок листя полину відлущує ороговілі мікрочастинки та вирівнює мікрорельєф;
  • нормалізує роботу сальних залоз;
  • заспокоює шкіру, усуває запалення та почервоніння;
  • має антибактеріальний ефект, бореться з висипами та попереджає виникнення нових;
  • підійде для усіх типів шкіри, включаючи чутливу;
  • нормалізує гідроліпідний баланс.
Isntree Mugwort Calming Clay Mask
Isntree Mugwort Calming Clay Mask
Isntree Mugwort Calming Clay Mask
Isntree Mugwort Calming Clay Mask

Склад: Water, Kaolin, Glycerin, Dipropylene Glycol, Bentonite, Artemisia Princeps Extract, Stearic Acid, Panthenol, 1,2-Hexanediol, Illite, Artemisia Princeps Leaf Powder, Camellia Sinensis Leaf Water, Castanea Crenata Shell Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cynara Scolymus (Artichoke) Leaf Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Portulaca Oleracea Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Montmorillonite, Calcite, Phaseolus Angularis Seed Powder, Canadian Colloidal Clay, Hydrogenated Lecithin, Beta-Glucan, Methylpropanediol, Algin, Magnesium Aluminum Silicate, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Allantoin, Tromethamine, Polyquaternium-51, Ethylhexylglycerin.

Склад тут дійсно багатий, пройдемося по ключових інгредієнтах:

Екстракт полину - запобігає появі висипань, має антибактеріальні та протизапальні властивості, заспокоїти шкіру та зняти роздратування та почервоніння, прискорює природні процеси регенерації шкіри;

6 видів глини (Kaoline, Bentonite, Ilite, Montmorillonite, Calcite, Canadian Сollodial clay) - розгладжують та очищають шкіру, поглинають надлишки себуму та забруднення пор. Допомагають відновити роботу сальних залоз;

Екстракт з шипшини, зеленого чаю та вода з листя камелії – мають виражену заспокійливу та протизапальну дію, нейтралізують вільні радикали на поверхні шкіри;

Порошок червоної квасолі, порошок листя полину - відлущення, покращення текстури шкіри (він тут дуже делікатний і ніжний, майже не відчувається);

Пантенол – моє кохання в складах, надає заспокійливу та зволожувальну дію, зменшує почервоніння;
Екстракт кори верби - очищає сальні залози та прискорює загоєння запалень;

Лецетин, бета-глюкан, алантоїн, гліцерин - працюють тут на зволоження шкіри.

Спосіб використання: після вмивання нанесіть маску на обличчя уникаючи зони навколо очей та губ, через 10-15 хв змийте теплою водою. Я додатково ще змочую маску водою, коли вона починає підсихати.

Результат показую на фото:

  1. Звісно на першому фото видно всю красу обличчя: акне, не рівний тон, почервоніння на крилах носа.
  2. Друге сама маска і моя жіночка, якій вона до вподоби.
  3. Ну звісно результат: матова і ніжна шкіра на дотик, заспокоєна. І також досить помітно, як працює маска з почервоніннями, стаєш нарешті схожий на людину і можна йти в люди.

Так вона досить базова, але дійсно варта уваги🌿