Alyona Fedyk

Лаки для нігтів КІКО: чи можуть вони стати альтернативою гель-лаку

Лаки для нігтів КІКО: чи можуть вони стати альтернативою гель-лаку
Лаки для нігтів КІКО: чи можуть вони стати альтернативою гель-лаку

Колись я була відданою фанаткою бренду Кіко, і вам може здатись, що зараз я вже не зможу об’єктивно оцінювати їхню продукцію. Це не так. Насправді, лаки Кіко – це дійсно найвдаліший засіб бренду, і, враховуючи їхню політику щосезонно змінювати колекції, я щиро дякую їм за те, що серія SMART лишається з нами досі.

Лаки для нігтів КІКО: чи можуть вони стати альтернативою гель-лаку
Лаки для нігтів КІКО: чи можуть вони стати альтернативою гель-лаку

Сьогодні волію продемонструвати вам мій особистий ТОП-6. Звісно, серед десятків барв ви можете відшукати щось більш екстравагантне, яскраве та незвичайне, але тут головне навіть не колір, а якість цих “малюків”.

Кожна пляшечка має об’єм всього 7 мл, але, як на мене, це перший плюс цього засобу. Все тому, що будь-який лак має властивість засихати, згущуватися, відшаровуватись. Цього об’єму вистачає на тривалий час, до того ж він не встигає зіпсуватись.

Милий дизайн – це, звичайно, не головна перевага лаків Кіко. Свої плюси я розставила в таких пунктах:

  • неймовірна швидкість висихання на нігтях: другий шар я наношу одразу після того, як закінчила фарбувати останні 5 нігтиків – він не пузириться та не тягнеться карамеллю;
  • стійкість: я мию посуд та прибираю без рукавичок, але ці лаки просто взривають мій мозок – вони тримаються 5-7 днів;
  • насичений колір: так, я пам’ятаю розкішний ефект гель-лаку, тому наношу його в 3 шари, а не в 2, як рекомендує бренд, але й в 2 він виглядає гідно;
  • достатньо густий: гратись з ним вам не вдасться, але, враховуючи мій багаторічний досвід фарбування нігтів самостійно, я не бачу в цьому проблеми, адже його густота = розкішний ефект;
  • широкий пензлик: ммм, це любов, тому що він так бездоганно лягає у нігтьову лунку, що мій внутрішній перфекціоніст просто тріумфує;
  • палітра – більша, напевно, лише у Пантон:)

На фото:

  1. 009 Tangerine (неймовірний корал)
  2. 302 Oat Milk (новий відтінок молока з краплею кави)
  3. 084 Dark Tiffany (соковитий, яскравий, літній…)
  4. 064 Deep Red (класика)
  5. 042 Bianco Dorato Perlato (перламутровий білий)
  6. 103 Rosy French (напівпрозорий рожевий – ідеальна основа для френчу)

До того ж, хочу наголосити на тому, що у серії є напівпрозорі відтінки – здебільшого це нюд, який можна використовувати для френчу. Я рекомендую наносити їх в 3-4 шари, тому що вони можуть створювати смужки на нігтях. Яскраві кольори достатньо пігментовані. Всі мої свотчі – манікюр з нанесенням у 3 шари.