Stassyababy

La Roche-Posay Lipikar — мій маст-хев для очищення шкіри!

La Roche-Posay Lipikar — мій маст-хев для очищення шкіри!

Після того, як я спробувала Effaclar і була дуже розчарована через те, як сильно він сушив мою шкіру, я зрозуміла одну важливу річ: вибирати продукти потрібно саме для свого типу шкіри, а не те, що популярне в інтернеті! 📲

Через деякий час мені до рук потрапив Lipikar у наборі, і я відразу ж його оцінила. Тепер це мій улюбленець! 🥰

Що особливого у Lipikar? 🤔

  • Обʼєм: 400 мл – величезна баночка, якої мені вистачить надовго! Зазвичай, 100 мл вистачає трохи більше ніж на місяць, тому 400 мл точно забезпечить мене надовго!
  • Формула: цей гель ніжний, дерматологічно протестований і підходить навіть для дітей, тому абсолютно безпечний 👶🏻.
  • Запах: ненавʼязливий, свіжий, ідеально підходить для щоденного використання.
  • Дія: після вмивання шкіра відчувається чистою, без стягнутості та сухості. Це для мене найважливіший показник, адже моя шкіра комбінована, і багато продуктів або пересушують, або забивають пори. А тут баланс! ⚖️
  • Економічність: хоча гель не дуже сильно піниться, але однієї краплі достатньо, щоб ретельно вмитися. Це робить продукт дуже економічним! 💧
  • Безпечний склад: немає мила, немає парабенів, тож цей гель можна навіть використовувати для купання малюків 👶. Він не подразнює шкіру, що робить його ідеальним для чутливих типів.
La Roche-Posay Lipikar — мій маст-хев для очищення шкіри!
La Roche-Posay Lipikar — мій маст-хев для очищення шкіри!

Аналіз складу 🔬

  • Aqua (вода) – основа всіх очищувальних продуктів.
  • Glycerin – зволожувач, який допомагає утримувати вологу.
  • Sodium Laureth Sulfate – відповідає за очищення та створення піни (його кількість у продукті помірна та безпечна).
  • Niacinamide – справжня знахідка! Вітамін B3 зволожує, заспокоює та захищає шкіру.
  • Shea Butter (масло ши) – живильний інгредієнт, що допомагає помʼякшувати шкіру.

Загалом, цей гель дуже делікатний і підходить навіть для найчутливішої шкіри. Я відчуваю, що моя шкіра зволожена та доглянута після кожного використання! 💧

Що ще про упаковку? 📦

У мене баночка на 400 мл із твердого пластику з дуже зручним дозатором. І що найважливіше – дозатор працює ідеально! Жодних проблем, ніяких зависань або витікань. 👍

Підсумок: рекомендую на всі 100%! 💯

Якщо ви шукаєте ніжний, безпечний гель для очищення шкіри без стягнутості, La Roche-Posay Lipikar точно стане вашим новим фаворитом!