Marinka🌈Rainbow

#melab3testmakeupclub

#melab3testmakeupclub

Всім привіт ❤️

Пройшло майже три тижні з початку тестування лінійки Mela B3 від La Roche Posay і я готова поділитися результатами ✨

Я володарка нормальної шкіри,але схильної до сухості та дерматитів. З дитинства маю веснянки по всій шкірі обличчя, а з віком через нехтування сонцезахисними засобами отримала ще й пігментну пляму ,що з'явилась під оком. Пігментна пляма сама по собі світлішає, і іноді нібито зникає на час, а потім знову проявляється. На фото я зафіксувала вигляд шкіри на початок тестування ( 22.09) там де обведено, пігментна пляма.

На початок тестування моя шкіра в гарному стані, без висипань, акне та запалень. Все що необхідно від лінійки Mela B3 - це зменшити прояви гіперпігментації та запобігти її повторній появі. Тобто те, що нам обіцяє виробник.

Це фото, з яким я приймала участь в конкурсі. Фото не найкраще, але на ньому видно всі недосконалості, яких я хочу позбутися ( хоча б частково) за допомогою інтенсивної сироватки Mela B3 та очищувального гелю - мікропілінгу .

Обидва засоби мають гарне візуальне та естетичне оформлення ,лінійка виконана в насиченому фіолетовому кольорі. Мені сподобалося що сироватка спочатку була запакована , а піпетка вкладена в коробочку окремо. Тільки у La Roche Posay я зустрічаю подібне рішення.

Флакон з концентратом заходиться в картонній коробці. Він зроблений з затемненого напівпрозорого скла дуже гарного фіолетового кольору. Флакон був закручений ковпачком, а піпетка знаходилась окремо в іншому відсіку пакування. Піпетка також скляна, наконечник м'який силіконовий, під натиском набирає достатню кількість продукту.

Текстура сироватки густа, гелева, в'язка, крапля на шкірі одразу не розтікається та тримає форму. Колір персиковий з рожевим відтінком , обличчя не фарбує. Аромат ніжний косметичний, квітково- пудровий, виражений, деякий час після нанесення я відчуваю віддушку сироватки на своєму обличчі. Але для мене аромат дуже приємний, доглядовий і тому зовсім не напрягає.

Сироватка легко розподіляється по шкірі. Як зазначає виробник, на все обличчя необхідно 2-3 краплі продукту. Спочатку мені здавалося що цього мало, але за рахунок густої консистенції дійсно вистачає. Сироватка наче легенький крем , чудово розподіляється і швидко поглинається шкірою, залишаючи бархатистий фініш без липкості та масності.

Перший тиждень користування я закривала сироватку на ніч поживним кремом , та для мене такий догляд виявився важким і спровокував висипання на лобі. Тому я прибрала крем і після очищення/тонізування наносила на обличчя лише концентрат. Цього виявилось цілком достатньо. З концентратом моя шкіра кайфувала) Настільки комфортними були відчуття. На ранок я бачила що шкіра обличчя виглядала більш відпочилою, світлою та сяючою.

Склад:

AQUA / WATER / EAU • DIMETHICONE • NIACINAMIDE • GLYCERIN • PROPYLENE GLYCOL • POLYSILICONE-11 • SILICA • BIS-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 DIMETHICONE • CYSTOSEIRA TAMARISCIFOLIA EXTRACT • 2-MERCAPTONICOTINOYL GLYCINE • PEG-20 METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE • SODIUM HYALURONATE • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM THIOSULFATE • CARNOSINE • POLOXAMER 338 • AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE • DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • CAPRYLOYL SALICYLIC ACID •

Головні діючі інгредієнти:

✅ Інноваційні молекула Мелазіл - перехоплює надлишок меланіну,попереджуючи прояви пігментації на шкірі

✅ Ніацинамід ( вітамін B 3) концентрація 10 % - протидіє стійким пігментним плямам на обличчі, загоює сліди пост акне

✅ Термальна вода La Roche Posay - відновлює захисні функції шкіри

Гель знаходиться в пластиковому напів прозорому флаконі з вакуумним дозатором. Об'єм 200 мл.

Дизайн виконаний в фіолетовому кольорі та відповідає концепції лінійки Mela B3.

Гель по консистенції середньої густоти ,гелевий, майже прозорий, однорідний. Аромат ніжний, схожий на віддушку сироватки, тільки менш виражений.

Хочу відмітити чувові піноутворювальні властивості гелю. Всього з кількості приблизно горошини засобу утворюється розкішна пишна пінка, що дбайливо очищує шкіру та робить її надзвичайно гладенькою. Гель трохи сушить мою шкіру. Хвилин 10 після вмивання я відчуваю стягнутість , потім ці відчуття проходять.

Склад:

AQUA / WATER / EAU • GLYCERIN • COCO-BETAINE • PROPANEDIOL • SODIUM COCOYL GLYCINATE • PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE • SODIUM HYDROXIDE • SODIUM CHLORIDE • CITRIC ACID • GLUCONOLACTONE • CERAMIDE NP • NIACINAMIDE • 2-MERCAPTONICOTINOYL GLYCINE • SODIUM THIOSULFATE • DISODIUM EDTA • CAPRYLOYL GLYCINE • CAPRYLYL GLYCOL • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • PENTYLENE GLYCOL • COPOLYMER ACRYLATES • TOCOPHEROL • TOCOPHERYL ACETATE • PERFUME / FRAGRANCE (FIL N70040253/2).

Гель містить в своєму складі Ніацинамід ( вітамін b3), інноваційну молекулу Мелазіл та термальну воду La Roche Posay.

Моя шкіра звикала до нового догляду, і моєю помилкою було закривати сироватку на ніч жирним кремом. Тому майже одразу на лобі з'явились дрібні висипання , яких з кожним днем ставало все більше. Я навіть засмутилася що можливо це через сироватку , тому що дуже не хотілося переривати тестування. Але спочатку я прибрала крем, і висипання пройшли. Далі користування засобами Mela b3 проходило без негативних реакцій.

І перший Вау ефект!

Якось я довго не розглядала себе в дзеркалі при яскравому сонячному світлі. І тут роблю фото та помічаю наскільки помітно посвітлішало моє ластовиння на обличчі, і навіть частково зникли деякі плямки на щоках. Я була в приємному шоці! Шкіра почала виглядати дійсно сяючою, тон однорідний.

Фото додала)

За три тижні користування засобами Mela B3 пігментація на обличчі зменшилась приблизно на 50 відсотків.

На щоках місцями дрібні плямки взагалі зникли. З великими складніше, але помічаю що вони стали набагато світліші.

Пігментна пляма під оком майже не помітна, лишився лише контур.

Фото зробила з різних сторін під різне освітлення ( яскраве сонячне та денне)

По перше , хочу подякувати Makeup Club за можливість протестувати такі чудові засоби 💕

По друге,я дійсно побачила результати на власній шкірі і можу з впевненістю сказати, що сироватка -концентрат проти гіперпігментації шкіри Mela B3 від La Roche Posay дійсно працює! Вона допомогла мені всього за три тижні зменшити вже існуючі плямки на обличчі, а деякі взагалі зникли. Також вважаю, що використання гелю-мікропілінга для щоденного вмивання покращило результати , завдяки якісному очищенню я не отримала висипань та запалень , і це допомогло шкірі адаптуватися до нового догляду.

Зміни з боку шкіри які я хочу відмітити:

✅ На 50 відсотків зменшилась кількість ластовиння на обличчі

✅ Пігментні плями стали набагато світліше та майже не помітні

✅ За три тижні візуально покращився стан шкіри обличчя, вона сяюча та гладенька, має доглянутий вигляд та однорідний тон.

❌ Недоліків для себе я не знайшла.

Радію що засоби чудово підійшли для моєї шкіри і я відкрила їх для себе. Раніше бачила багато відгуків на сироватку концентрат Mela b3 La Roche Posay і не всі з них були позитивними. І якби я не отримала її на тестування та не спробувала на власній шкірі , то скоріш за все не наважилась купити. Але це ще раз доводить що все дуже індивідуально. І те що не підійшло одній , ідеально для іншої. Тепер і надалі буду купувати 💕

Дякую за увагу 🫶