Vikulyk

Ідеальне очищення шкіри обличчя

Ідеальне очищення шкіри обличчя

Хочу сьогодні розповісти вам про гель для вмивання, від нового бренду Ankie. Мені сподобалось, що в складі присутні пребіотики, насправді для моєї проблемної шкіри важливо підтримувати хорошу мікрофлору.

Також серед активних складників присутній еластин, який, який сприяє омолодженню і відновленні шкіри.

І олія броколі, що зволожує шкіру, надаючи їй м'якості і гладкості.

Ідеальне очищення шкіри обличчя
Ідеальне очищення шкіри обличчя

Загальні характеристики:

  • Гель прозорий, без фарбників.
  • Текстура у нього приємна, середньої густини, він не стікає з рук і легко переноситься на шкіру.
  • Аромат для мене ледь відчутний, якщо добре принюхуватись можна відчути легкий свіжий запах.
  • Відкривається за допомогою кришки, яка надійно фіксується і нічого не проливається.
  • Об'єму 200 мл вистачить надовго, доречі форма баночки засобу розроблена так, що займає не багато місця.

Фото текстури на руці, гель наче огортає шкіру.

Засіб наношу на вологе обличчя, яке попередньо ополоснула водою.

Пінка утворюється легка і ніжна.

Після вмивання шкіра пробуджена, вона добре очищена, без відчуття стягнення чи сухості. На дотик гладенька і сяюча від ефекту чистоти і свіжості.

Цей гель є насправді хорошим базовим продуктом для очищення шкіри, адже не викликає ніяких негативних реакцій і добре виконує своє завдання. Засіб підходить для нормальної і проблемної шкіри, що робить його універсальним.