Гала 💟 Ольга

Твердий шампунь для жирного волосся green salad Amelie

Твердий шампунь для жирного волосся green salad Amelie
Твердий шампунь для жирного волосся green salad Amelie

Тверді шампуні це спасіння для тих, хто замислюється над відходами. Хто здає на переробку зрозуміє. Якщо є шанс спробувати овий твердий шампунь - я тільки за!

Придбала маленьку версію шапмуню. Обрала для жирного типу. В додаток надали люфу, щоб краще зберігати шампунь після використання. Я скажу, що це дуже зручно! Люфа не розкисає, шампунь повністю просихає і це найкраща мильниця для шампуню, яка в мене була!✨

🌺Склад: гідролат розмарину, олія мигдалю, лавра, кісточки винограду, кокосульфат натрію, кокоїл ізетіонат натрію, екстракт ромашки, пудра туласі, пудра нейтральної хни, пудра кропиви, екстракт меду, молочна кислота, пудра рітха, ефірні олії: розмарину, лимону, літцеї кубеби, базиліку, грейпфруту, чайного дерева, бергамоту, лавру, екстракт розмарину.🌺

Українські бренди вміють робити класні засоби! Якщо перший мій твердий шампунь 10 років тому був жахливим, то зараз який не візьму - все супер!

Прекрасно піниться, легко наноситься, розподіляється та промиває. Відчуття чистого і легкого волосся. Навіть після масла на шкірі голови все чудово очищує.

Є такі шампуні від яких волосся аж скрипить. Це не той варіант і мені так більше подобається.🥰

Останій крітерій за яким я обираю шампунь це термін чистоти волосся. Якщо я мию через 2 дні на третій, то тут треба мити на другий день. Колись були часи, я навіть на 4й мила, але то дуже рідко буває. Тож по цьому пунктику мінус.

В мене приємне враження від цього шампуню, можливо треба спробувати інші варіанти цього бренду і вони будуть вдалими по останьому критерію🤗