Олешко Анна💜

Crush Body Mist від Farmasi - вигідна альтернатива парфумів

Crush Body Mist від Farmasi - вигідна альтернатива парфумів

Спрей має ніжний квітковий аромат, який залишається на шкірі тривалий час і подарує ніжний фруктово-квітковий шлейф.
Виробник запевняє, що міст містить корисні мікроелементи, а також усуває відчуття стягнутості. Можно брати з собою у спекотний день, щоб мати можливість освіжитися у будь-який момент.


Особливості Crush Body Mist від Farmasi:
🌺 легко наноситься на шкіру за рахунок розпилювача. Не бризкає цівкою, не тече, краплі дрібні наче ароматний туман
🌺 дарує відчуття легкості та свіжості, дуже делікатний аромат запашних слив
🌺 має високу стійкість, коли я ним пшикаю на роботі, то аромат з кабінету в коридорі чутно, в мене колеги часто питали, що за парфуми, а тепер інколи просять "освіжити" повітря, кажуть "пшикни сливкою"
🌺 протестований та схвалений дерматологами


Застосування
Розпиліть освіжаючий спрей на поверхню шкіри тіла. При необхідності - повторіть.

Склад
Alcohol Denat, Water/Aqua, Fragrance/Parfum, PEG -40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Citral, Butylphenil Methylpropionat, Limonen, Linalool. Легкий аромат: невагомий та приємний квітково-фруктовий аромат з нотками прянощів.

Ноти: Диня, Слива, Фрезія, Мускус.

ВИСНОВКИ
Як для засіб для зволоження шкіри мені не підійшов, краще термальна вода чи гідролат або тонік на крайній випадок, тим більше, що в складі є спирт. А от як альтернатива парфумів - чудесний!
Приємний аромат сливи, не хімозний, ще трошки диня, квіти десь на фоні. Дуже легкий проте досить відчутний аромат. Тримається годин п'ять, не так як інші місти на годинку.