Євгенія 👩

#testmakeupclub

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

Всім привіт✌️

Обожнюю відкривати для себе нові бренди та засоби, особливо, коли це стосується догляду за волоссям, дякую makeup club за таку можливість🤍

На цей раз мені пощастило протестувати засоби для догляду за волоссям від Matrix та я готова ділитися враженнями 👇

  • Брошура з описом кожного продукту з серії Food For Soft
  • Шампунь для зволоження волосся Matrix Food For Soft - флакончик 75 мл та 3 саше-пакетика по 10 мл.
  • Кондиціонер для зволоження та полегшення розчісування волосся Matrix Food For Soft - 3 саше-пакетика по 10 мл.
  • Кондиціонер для живлення та надання блиску волоссю відтінків шатен та темний блонд Matrix Total Results Brass Off - 50 мл.
  • Мультифункціональна олійка-сироватка Matrix Food For Soft - 50 мл
  • Мультифункціональний спрей-догляд для волосся 20-в-1 Matrix Miracle Creator - 30 мл

Тепер більш детально про кожен засіб 👇

Шампунь був представлений у міні-флакончику та саше-пакетах.

  • Консистенція: кремова, густа та в'язкувата, з флакона "виповзає" дуже ліниво. При контакті з водою дає ніжну та пишну пінку.
  • Аромат: приємний, він солодкий, цукерковий з яскравою ноткою білих квітів. На волоссі тримається довго, але запах парфуму не перебиває та не викликає жодного дискомфорту.

У використанні:

Шампунь має економічну витрату, добре піниться, за 2 рази дуже гарно промиває волосся та шкіру голови. Він здався мені дуже м'яким та делікатним. Легко змивається теплою водою, не обтяжує, не залишає на волоссі ефекту жирності та олійності. У використанні дуже комфортний.

Ефект:

  • Приємне, делікатне, базове очищення, яке чудово підійде для щоденного використання.
  • Після його використання відчувається чистота та свіжість, яка тримається протягом 2-ох днів).
  • Не можу сказати, що отримала якесь супер-зволоження, але точно можу стверджувати, що він не сушить та не сплутує волосся.

Висновки: непоганий класичний шампунь, з функцією очищення справляється чудово, більшого від нього і не чекала. Комфортний, базовий варіант.

Оцінка: 10/10

3 саше-пакетика по 10 мл, витрата дуже економічна).

  • Консистенція: кремова, дуже щільна, але м'яка та пластична. нагадала збите суфле. Без жирності, олійності та липкості.
  • Аромат: такий же як у шампуню - цукерково-квітковий, але ніжніший.

У використанні:

кондиціонер наношу на вологе волосся, трохи підсушене рушником. Він рівномірно розподіляється, не тече та миттєво вбирається. Тримаю її 1-2 хвилинки, потім змиваю теплою водою. Кондиціонер добре вимивається, вже на вологому волоссі відчувається ефект зволоження, гладкість та та м'якість.

Ефект:

  • Кондиціонер дає легке, базове зволоження, що особливо було помітно по моїх сухих кінчиках.
  • Волосся набуває здорового блиску, виглядає більш доглянутим та гладеньким.
  • Волосся стає м'якшим та легко розчісується, хоча тут треба зазначити, що моє волосся майже ніколи не сплутується та завжди без проблем розчісується).

Висновки: знову ж - непоганий кондиціонер для щоденного використання з комфортним, базовим доглядом, без якихось спецефектів.

Оцінка: 8/10, мені б хотілося трошки більше зволоження.

Цей кондиціонер представлений у тубі із м'якого пластику.

  • Консистенція: кремова, ніжна та повітряна, я б навіть сказала, що вона вершкова. На дотик силікониста, але зовсім не жирна та не олійна
  • Аромат: неймовірно приємний, він фруктово-ванільний, я в ньому чітко відчуваю запах соковитих нектаринів та маракуї. Запах тримається на волоссі близько 3-4 годин.

У використанні:

Цей кондиціонер призначений для відтінків шатен та темний блонд, а я ж чорна, тож до нього віднеслася дуже скептично. В результтаті виявилося, що дуже дарма, цей кондиціонер можна сміливо назвати однією із зірочок тестувального боксу)

У нанесенні дуже комфортний та економічний. Добре розподіляється та швидко вбирається. Тримаю на волоссі 2-3 хвилини, а потім змиваю теплою водою. Змивається чудово, з першого разу, не залишаючи на волоссі неприємних відчуттів.

Ефект:

В мене темне волосся, тому щодо нейтралізації жовтизни нічого сказати не можу, але загалом мені дуже сподобався цей кондиціонер, бо:

  • Мені подобається, що після цього кондиціонеру мій чорний відтінок стає більш холодним та насиченим + з'являється неймовірне сяйво, яке видно з космосу).
  • Попри свою основну функцію, кондиціонер також забезпечує волоссю доволі глибоке зволоження та живлення, роблячи його більш м'яким та слухняним.
  • Після цього кондиціонера волосся неймовірно гладке і шовковисте.

Висновки: нарешті можу сказати, що це дуже ефективний, а не просто базовий засіб). Я прямо в захваті від нього, якщо порівнювати з Matrix Food For Soft, то Brass Off набагато краще за всіма критеріями.

Оцінка: 1000/10.

Це повнорозмірний флакон, тому має сенс розповісти про пакування. Факон скляний, оснащений класичною, скляною піпеткою, що спочатку виглядає дуже класно, але на практиці виявилося незручно для такого рідкого продукту. Значна частина сироватки розливалася під час нанесення, бо піпетка її зовсім не тримала, результат - вся підлога в олійці + зайва витрата продукту.

  • Консистенція: рідка, водяниста. Щось середнє між олією та флюїдом. На дотик олійна, але не жирна.
  • Аромат: такий же як у кондиціонера - цукерково-квітковий, ніжний.

У використанні:

Завдяки Олена Романюк дізналася, що цю сироватку потрібно наносити на волосся після кондиціонера, а потім обов'язково змивати, так було написано на саше з кондиціонером). Такий спосіб використання - це щось новеньке для мене, тож вирішила спробувати.

Підсумок: волосся обтяжене, навіть трохи склеєне, не виглядає свіжим.

Тому, краще все ж таки наносити олію класичним способом, на вологе/сухе волосся без змивання).

У класичному способі нанесення все комфортно - олія добре розподіляється, швидко вбирається, не залишає на волоссі жирності, липкості та ефекту плівки, не обтяжує.

Ефект:

  • Дає легке зволоження, трошки пом'якшує та додає легкого сяйва.
  • Розгладжує волосся + відмінно прибирає статичну електрику з волосся.

Висновки: знову ж - базова та приємна, олійка як олійка, не обтяжує).

Оцінка: 7/10. Така оцінка через пакування та доволі банальний ефект.

Флакончик з розпилювачем, у мініатюрці він "плюється", а не розпорошує засіб, тому його краще спочатку наносити на долоню, а вже потім розподіляти по волоссю.

  • Консистенція: як рідкий крем, вона легка, силікониста, але не липка та не жирна.
  • Аромат: неймовірно приємний, насичений. Він ванільно-мигдальний з легкою пудрою ноткою. Аромат доволі довго та дуже приємно відчувається на волоссі.

У використанні:

Засіб наношу на вологе волосся і приступаю до укладання. Засіб не вимагає змивання, на волоссі лежить невагомо, не жирніть і не обтяжує.

* Пробувала наносити після нього олію, вже на сухе волосся, нічого доброго з цього не вийшло - волосся стало обтяженим, а наступного дня було відверто жирним). Тому, тут необхідно обирати - або спрей, або олыйка). Я обираю спрей, до нього більше тягнеться рука).

Ефект:

  • Зволожує та чудово пом'якшує.
  • Дуже добре живить кінчики волосся.
  • Розгладжує, робить волосся більш шовковистим, розсипчастим та приємним на дотик.
  • Надає красивого дзеркального блиску. У парі з кондиціонером Brass Off – це взагалі неймовірне сяйво).

Висновки: дуже класний спрей за всіма параметрами, комфортний і дає дійсно видимий ефект та догляд за волоссям.

Оцінка: 1000/10Ю ще одна зірка цього боксу)

Моє волосся: сухе, густе, щільне, пофарбоване, пористе.

  • Найідеальніша комбінація засобів для мене - це шампунь Matrix Food For Soft + кондиціонер Brass Off + спрей Miracle Creator. Після цих трьох продуктів волосся виглядає неймовірно класно та доглянуто: воно зволожене, м'якеньке, гладеньке та дуже сяюче. На нього приємно дивитися та його приємно торкатися).
  • Якщо використовувати тільки лінійку Matrix Food For Soft , то ефект буде дуже базовим, нічого незвичайного). Думаю, що лінійка найбільше підійде для нормального, не вибагливого типу волосся, тому що дає дуже легке зволоження, якого може не вистачити сухому типу.
  • Ще мені дуже сподобалося використовувати шампунь Matrix Food For Soft з пре-шампунем Metal Detox від Loreal, вони начебто створені один для одного). Такий спосіб використання подовжує чистоту та свіжість + робить гарний об'єм).

Щоб купила повторно?

Кондиціонер Brass Off + спрей Miracle Creator - це справжні скарби😍

На цьому все, дякую за увагу💕