Sasha_ua

Міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O

Міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O
Міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O

Знайти ідеальний засіб для очищення шкіри - завдання непросте, але для мене Bioderma Sensibio H2O стала улюбленицею. Ця міцелярна вода чудово підходить для чутливої шкіри, не викликає подразнень і, що важливо, зовсім не має запаху.

Випускається в об'ємі 100, 250 та 500 мл. У мене найменший.

Прозорий флакон з мінімалістичним дизайном, характерним для Bioderma, дозволяє контролювати кількість засобу, що залишилася. Зручна кришка-дозатор забезпечує економічне використання. Сам засіб нагадує чисту воду - легка, безбарвна рідина, що не залишає липкого шару на шкірі.

Основне завдання цієї міцелярної води - це м'яко і ефективно очищати шкіру від макіяжу та бруду. Важливо, що засіб підходить для зони навколо очей, не викликаючи подразнень або сльозоточивості, що для мене є великою перевагою.

У мене не виникало жодних алергічних реакцій.

Спосіб застосування: нанесіть міцелярну воду на ватний диск і протріть обличчя. Виробник зазначає, що змивати засіб непотрібно, проте я завжди додатково користуюсь пінкою або гелем для вмивання.

Покажу на прикладі нижче, як продукт справляється з макіяжем)

Міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O
Міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O
Міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O

Склад: Water (Aqua), Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Disodium Edta, Cetrimonium Bromide.

Засіб не містить спирту, мила чи ароматизаторів, тому підходить навіть для дуже чутливої шкіри.

Для мене ця міцелярна вода стала справжнім маст-хевом у догляді. Вона ідеально виконує свою функцію, залишаючи шкіру свіжою, чистою і не пересушеною.