WeismannK

Кольорові бальзами Naturium

Кольорові бальзами Naturium

Naturium це американський доглядовий драг стор (бюджетний)бренд. Замовлення можна робити в тому числі на сайті бренду. Це не перша їх серія бальзамів для губ, є ще кавова, яка мене дуже цікавить і рожева. А це в мене випуск цього літа - фруктові бальзами

Миленьки паперові коробочки. Аромати бальзамів відповідають своєї назві. По 10 мл.

Кольорові бальзами Naturium

Гортайте карусель, бо тут буде все і одразу. Пластиковий аплікатор, зручний. Сам продукт густий, густіше за Rhode та Summer Fridays, тому важкувато вичавлювати. Але зато вичавлюється потроху, не переборщити.

Перший відтінок рожевий Watermelon. Трохи вибелений. Мені загалом подобається, такий в стилі old money.

Наступний Peach схожий, але вже персиковий. Найсмачніший аромат саме в нього. До речі, вони всі солодкі на смак🤪

Помаранчевий Mango. Не для мене відтінок, але цікавий

І мій улюблений Strawberry. Червоний з помаранчевим підтоном. Як я його обожнюю з коричневим олівцем. Такий одразу осінній вайб. Ну дуууже гарно виглядає, хоча спочатку думала, що рожевий буду носити частіше.

Колір не дуже стійкий в них, але сам бальзам стійкий. Я маю на увазі, оце зволоження та відчуття бальзаму на губах зберігається тривалий час, і не зникає як рідкі бальзамчики. Коштують по 10$

Я сподіваюсь спробувати ще інші їх бальзами, а поки тестую їх догляд🥰