SomovaFM

Змінюю парфумовий гардероб на осінь

Змінюю парфумовий гардероб на осінь

На кожен сезон року є окремий перелік парфумів та ароматів, яким я надаю перевагу. Звісно в мене є свій типаж ароматів: квіткові, солодкі, теплі. Але звучання деяких гарно розкривається в конкретну пору року.

  • Tom Ford Lost Cherry - саме влітку мені хочеться чути звучання кислої вишні.
  • Lacoste Pour Elle Sparkling - в теплу пору цей аромат розвіюється навколо мене наче невагома хмарка солодкої вати, а восени здається занадто приторним.
  • Mr.Scrubber Peony In Love - аромат легкий та квітучий, а восени віддає кислинкою.
  • Avenue Des Parfums Sexy Miami - він взагалі став моїм фаворитом на літо.
  • Givenchy L'Interdit - це класика, це любов. Жіночність, витонченість та теплі обійми в одному флаконі.
  • Fantasy Community Perfumes Confetteria  - аромат восени заграв новими барвами. Свіжа кислинка та фрукти в меду.
  • UNice PARTYUP ALL DAY - солодкий та свіжий ковток повітря серед опалого листя.
  • Bibliotheque de Parfum Love Is A Drug - кислинка, яка так вдало грає в осінньому вайбі.

З домашніми ароматами все ж навпаки: влітку віддаю перевагу свіжим, цитрусовим та зеленим, а восени - солодким та фруктовим.

Чи міняєте ви свій парфумовий гардероб? Діліться, крихітки

#ChangingMyPerfumeWardrobe