Kristina S

Cute Seville Avenue Des Parfums

Cute Seville Avenue Des Parfums
Cute Seville Avenue Des Parfums

Аромат на теплу пору року. Насичений,але при цьому не нав'язливий. Розповідаю, що мені нагадав 👇

Від Avenue Des Parfums маю декілька пробників і почну знайомити Вас із "Cute Seville".

Cute Seville Avenue Des Parfums

Аромат поміщений у картонну книжечку. Всередині є QR код сайту для зручності та піраміда парфуму. Також показані близькі за настроєм аромати.

Об'єм - 2 мл. Достатньо,аби розносити і зрозуміти чи подобається.
Дозатор працює справно, не плюється.

Після розпилення я відчуваю концентровану хмарину квітково- фруктових нот. Терпкість бергамоту та ананасу, продовжує квіткова нота - півонія і фрезія. Відчувається ніби свіжий букет квітів.
Згодом я чую морські нотки і знову кислинку ананасу.

Серед торгових прилавків з екзотичними фруктами Ви обираєте соковиту маракуйю та персик. Поряд квітковий магазинчик де продають свіжі квіти. Гілочка фрезії та півонії припала Вам до душі. З ароматними покупками весняним ранком прямувати додому радісніше. Проте тепер настій піднесений і хочеться прогулятися.

Тип аромату: квіткові, фруктові
Початкова нота: Ананас, Бергамот, Маракуя
Нота серця: Персик, Рожева півонія, Фрезія
Кінцева нота: Амбра, Кедр, Мускус

Цей аромат нагадав мені Victoria's Secret "Bombshell" тільки більш лагідну версію.

Стійкість одного розпилення на тілі близько 2 годин. Перші пів години мені найбільше відчутно. Згодом аромат стає ближчим до тіла. На одязі тримається декілька днів.

Cute Seville - підійде на кожен день, на весну та літо. Доповнить хоч пляжний образ,хоч аутфіт для прогулянки чи зустрічі.