saybeautyk

#testmakeupclub: Matrix Food for Soft

#testmakeupclub: Matrix Food for Soft
#testmakeupclub: Matrix Food for Soft

Недавно на платформі проходило чергове тестування, і на цей раз я змогла вхопити лінійку Food for Soft, яку хотіла доволі давно (тому що вона не є новинкою, а відгуки на ці засоби завжди були 🔥).

#testmakeupclub: Matrix Food for Soft

Засоби приїхали до мене у фірмовому брендованому пакеті, всередині якого були:

💚Food For Soft Hydrating Shampoo, 50 мл + 3 саше по 10 мл;

💚Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner, 3 саше по 10 мл;

💚Food For Soft Multi-Use Hair Oil Serum - єдиний повнорозмірний засіб з боксу, 50 мл.

А також два засоби з інших лінійок:

💚Total Results Brass Off Conditioner, 50 мл;

💚Miracle Creator мультифункціональний спрей 20-в-1, 50 мл.

Почнемо огляд по порядку, а саме - з шампуню)

Шампунь представлений у міні форматі, 50 мл.

Мені не дуже сподобалась тут пляшка, тому що вона доволі жорстка і з неї складно добувати засіб🙄

В мене витрата шампуню доволі велика - за 4 миття голови пішло більше ніж півпляшки.

Консистенція шампуню густа, білого кольору. Він дуже гарно піниться і добре промиває шкіру голови навіть з першого разу.

Аромат у нього (як і у всіх засобів, представлених у боксі) просто божественний - я в захваті! Він солодкий, квітковий, дуже парфумований, залишається на волоссі ще доволі довго.

Основні активні компоненти цього шампуню:

💚Саліцилова кислота – ексфоліант, допомагає боротися з лупою.

💚Ментол – освіжає шкіру голови.

💚Авокадова олія – живить і зволожує волосся.

💚Гіалуронова кислота – зволожує волосся і шкіру голови.

💚Екстракт розмарину – стимулює ріст волосся та зміцнює його.

Також до складу входять очищувальні агенти (Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine) і пом’якшувачі (Dimethicone, Amodimethicone).

Результат на волоссі мені сподобався - шампунь добре очищує його, при цьому не шкодить довжині і не надто сушить кінчики.

Це один з небагатьох шампунів, який дійсно подовжив мені свіжість коренів і я навіть змогла на третій день не мити голову (хоча звичайно вона була вже не свіжа і довелося заплітати косички, але і жирного жиру не було).

Чесно кажучи, обʼєму одного саше 10 мл було малувато для моєї довжини, але це дрібнички.

Консистенція у цього бальзаму густа, жовтуватого кольору, аромат повторює шампунь - тільки заради цього запаху хочеться купити повнорозмірні продукти)

В нього текстура не дуже жирна, змивається він легко і швидко.

Основні активні компоненти цього кондиціонера:

💚Авокадова олія – живить і зволожує волосся.

💚Гіалуронова кислота – забезпечує зволоження.

💚Олія соняшника – пом’якшує і живить волосся.

💚Екстракт розмарину – зміцнює волосся і стимулює його ріст.

💚Гліцерин – зволожує волосся та допомагає утримувати вологу.

💚Молочна кислота – допомагає відновлювати волосся і зберігати його гладкість.

Також до складу входять кондиціонуючі агенти (Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone).

Мені сподобалась дія кондиціонеру, проте я дійшла до висновку, що це дійсно історія про зволоження, а от живлення для моїх кінчиків не вистачило.

Це зовсім не критично, бо волосся все одно залишалось мʼяким, але все ж таки воно у мене після літа сухувато і потребує більше живлення і насичення, ніж простого зволоження.

На відео результат від використання шампуню+кондиціонеру+ олійки.

Тут продукт повноформатний, додатково олійка була запакована у картонну коробку.

Це прозора баночка зеленого кольору з піпеткою, в якій зручно відслідковувати розхід продукту.

Консистенція олійки прозора, але не надто жирна, запах повторює попередні засоби).

Тут я згодна з Євгенія👩 - олія надто рідка і піпетка її не тримає, тому потрібно «ловити» засіб, щоб він не опинився на підлозі. Доречніше був би дозатор.

Бачила, що дівчата писали нестандартний спосіб використання: наносити на вологе волосся після кондиціонеру з цієї лінійки, але я так не пробувала 🙄 Наносила цю олійку-сироватку виключно класичним способом: на підсушене, але ще доволі вологе волосся по довжині, після чого сушила феном.

Основні активні компоненти цієї олії для волосся:

💚Авокадова олія (Persea Gratissima Oil) – живить і зволожує волосся.

💚Гіалуронова кислота (Sodium Hyaluronate) – зволожує волосся та шкіру голови.

💚Олія соняшника (Helianthus Annuus Seed Oil) – пом’якшує і захищає волосся.

💚Екстракт розмарину (Rosmarinus Officinalis Leaf Extract) – зміцнює волосся і стимулює його ріст.

💚Токоферол (вітамін E) – антиоксидант.

До складу також входять кондиціонуючі та захисні силікони (Dimethicone, Amodimethicone, Dimethiconol).

Хоч я наносила олію на кінчики доволі щедро (десь приблизно 2-3 піпетки, для мене це прям багатенько, зазвичай беру меншу кількість подібних засобів), але вона не жирнила і не склеювала мені волосся.

Олійка додає блиску і обтяження, волосся рівненьке і виглядає шикарно. На швидкість забруднення голови у мене олія не впливає.

Цей кондиціонер призначений для фарбованого волосся відтінків шатен та темний блонд, тому він має легкий фіолетовий колір.

Моє волосся натуральне і ніколи не фарбоване, але кондиціонер на колір ніяк не повпливав) у мами волосся фарбоване у блонд, той кондиціонер відправиться до неї після декількох моїх затестів.

Основні активні компоненти цього кондиціонера для волосся:

💚Мінеральна олія - емолент і основа засобу.

💚Соєва олія (Glycine Soja Oil) – живить і зволожує волосся.

💚Ацетатна кислота (Acetic Acid) – допомагає підтримувати баланс pH волосся.

💚Аmodimethicone – захищає волосся, надає гладкість і блиск.

💚Гліцерин – зволожує волосся.

Також до складу входять захисні та кондиціонуючі агенти (Behentrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol).

Текстура у нього густа, щільна і доволі поживна.

Чесно сказати, для мене це виявився звичайний кондиціонер - волосся після нього нього мʼяке, не пухнасте, але знову ж таки - йому недостатньо живлення, кінчики виглядають сухими. Особливої різниці між ним і кондиціонером з серії Food for Soft на своєму волосся я не побачила)

На фото результат використання шампуню + кондиціонеру Brass Off та спрею 20-в-1.

Цей спрей доволі легенький за своєю консистенцією, він білого кольору і трохи щільніший за воду.

Дозатор тут плюється, тому я спочатку наношу спрей на долоні, розтираю його і лише потім наношу на волосся.

Основні активні компоненти цього спрею для волосся:

🩷Кокосова олія (Cocos Nucifera Oil) – зволожує і живить волосся.

🩷Олія сої (Glycine Soja Oil) – додає блиск і захищає волосся.

🩷Олія солодкого мигдалю (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) – пом’якшує та живить волосся.

🩷Гідролізований рослинний протеїн – зміцнює волосся, допомагає відновленню.

🩷Лактамід MEA – зволожує і покращує текстуру волосся.

🩷Ксилоза – захищає волосся від термічних пошкоджень.

Також до складу входять кондиціонуючі агенти (Аmodimethicone, Behentrimonium Chloride).

Спрей легкий і поживний, він теж не обтяжує волосся і воно швидко поглинає засіб. Волосся зовсім не обтяжене і не втрачає обʼєму після використання даного спрею, але знову ж таки - на моєму волоссі я не бачу якогось вау-ефекту. Просто хороша незмивашка з гарним, солоденьким ароматом.

В незмивашках для мене головний критерій - щоб вони не пришвидшували мені забруднення голови, і цей спрей якраз справляється зі своєю задачею, а отже цілком мене влаштовує 👌🏻

Що ж, загалом бокс мені сподобався і я дякую редакції клубу за можливість пробувати і відкривати нові для себе засоби 💚

Лінійка Food for Soft все ж таки справді спрямована саме на зволоження волосся, і з неї я би повторила лише шампуню в повному розмірі, бо він класно промиває, подовжує свіжість і не надто пересушує довжину.