kareenelll

Versace Dylan Purple

Versace Dylan Purple

В мене є декілька ароматів, всі вони солоденькі, але досить важкуваті. І на літо мені захотілось придбати нові парфуми.

Після затестів і довгих роздумів мій вибір впав на цю пурпурову крихітку💜

мене дуже підманило те, що в піраміді є груша. Я дуже люблю грушу в парфумах, але вона буває у різних комбінаціях. Я ж хотіла саме фруктовий ненавʼязливий і незадушливий аромат.

  • Даний парфум я б описала фруктовим з кислинкою. І це саме те що я шукала, вони і солодкі і свіжі і кисленькі одночасно😍 Свіжості, напевно, їм додають цитруси. В першому вдиху можна розібрати грушу, бергамот і апельсин, далі іде трішки фрезії, а потім я чую дерево. Від нього не варто чекати шаленої стійкості чи шлейфу. Це не про нього, хоча одяг пахне ним до прання. Але на літо я й не хотіла дуже гучних парфумів.

Користувалась я ними ціле літо, навіть у дуже жарку погоду. Їздила в машині з вибагливим носом хлопця і жодного разу вони мене не підвели, вікна не відкривались і не було скарг, що немає чим дихати 😜

Інколи я лапаю свого хлопця на тому що він пшикає їх в кімнаті і нюхає, каже, що вони йому настрій піднімають)

звичайно, що всі носики унікальні і запах сприймають по-різному, але це точно мій універсальний аромат, який буде доречний у будь які ситуації.

Він 100% літній, але взимку я теж буду його тестити, можливо він ще і з іншої сторони мені відкриється💜

Versace Dylan Purple
Versace Dylan Purple