Mila__Mi

Це було влучне потрапляння

Це було влучне потрапляння

Нещодавно у бренда з'явилася ще одна новинка, повз якої неможливо було пройти 👀 І це рум-спреї для дому. Якщо ви, як і я любите коли в оселі приємно пахне, то вже раджу придивитися до спреїв бренду, бо окрім чудового вибору ароматів на будь-який смак, ви отримаєте естетичну пляшечку та прекрасну якість 👌🏻

*також дані спреї підійдуть для beauty-салонів, магазинів, офісних приміщень, готелів і не тільки.

Матова напівпрозора пляшечка, чорна матова наліпка, кришка в золотому відтінку і всі інші деталі, створюють неймовірну естетику 😍 Така пляшечка чудово впишеться в будь-який інтер'єр і буде привертати увагу ваших гостей.

Ось наприклад до мене на днях приходила сусідка, а у неї своя перукарня. Вона почула аромат цього спрею, подивилася на пляшечку і каже: ну красивий такий, не бачила раніше цей бренд. І вона і собі вирішила замовити такий рум-спрей 😌 І знаючи її, вона цього не зупиниться 🤭

Формат:
Витончений спрей-розпилювач з фіксатором від випадкового натиску. У використанні зручний, працює злагоджено, не заїдає.

Почну з того, що я не люблю приторно солодкі, пряні чи якісь дуже насичені аромати для оселі. Мені хочеться, аби в повітрі лунали свіжі та ненав'язливі ноти 🌿 І цей рум-спрей повністю виправдав мої побажання.

У мене цей аромат асоціюється з першим вересня, з ранковою осінньою свіжістю 🍂з чистими напрасованими сорочками 👔 з букетами кольорових хризантем💐 з букетами троянд🌹, огорнутих легкою мускусною ноткою.

Десь віддалено можна почути ноти свіжого в розрізі червоного яблучка🍎 та шматочків зрілого апельсину.

Аромат фруктово-квіткової свіжості, який підштовхує на нові починання. Адже саме осінню, після періоду довгої спеки , ми так і прагнемо почати щось нове. Це як зі вступом у школу та інші навчальні заклади, як відкриття нових проектів.

Аромат натхнення та мотивації.

Стійкість та інтенсивність аромату залежить від квадратури приміщення та кількістю розпилення. У невеликій кімнаті я можу бризнути 2 рази і воно буде гарно відчуватися впродовж декількох годин. Стійкість рум-спрею мене прям дуже вразила 👌🏻

Чим більше розпилень ви зробите, тим інтенсивніше буде відчуватися аромат. Все залежить від вашого бажання.

У висновку можу сказати, що даний рум-спрей мені дуже сподобався 🤍 Я можу рекомендувати його поціновувачам свіжих ароматів. А сама тепер хочу аромадифузор з таким ароматом (так, так у них і аромадифузор є таким ароматом) 😍