saybeautyk

Splash | Про зубну пасту зі смаком огірка і ментолу

Splash | Про зубну пасту зі смаком огірка і ментолу
Splash | Про зубну пасту зі смаком огірка і ментолу

Про ополіскувач від бренду я вже розповідала, тепер прийшов час познайомити вас із зубною пастою.

Для себе я обрала два варіанти - зі смаком ментолу і огірка та ще одну, про яку розповім згодом)

Мені неймовірно подобається цей дизайн бренду 💔 так красиво і стильно! Ніяких кричущих написів, все стримано, але водночас ніжно.

Сама паста додатково була запакована у картонну коробку, яка зручно розкривається по пунктирній лінії. На розвороті інструкція з чистки зубів і зі зберігання пасти.

Splash | Про зубну пасту зі смаком огірка і ментолу

Кришечка тут гвинтова, і окрім коробки був присутній ще один додатковий захист - фольгована мембрана.

Сама паста трохи ніби гелевої консистенції, щільна, але повільно все ж розтікається.

Пахне вона свіжим огірком 🥒

Ця паста по складу дуже мʼяка, вона не містить фтору та агресивних ПАР (тут з миючих речовин лише Cocamidopropyl Betaine - мʼяка ПАР, яку добувають з кокосу).

Також у складі є огіркова вода, багато зволожувачів (сорбітол, гліцерин), ментол, діоксид кремнію у якості абразивної речовини а також гідроксіапатит - основний компонент емалі зубів у наноформі, яки допомагає у відновленні емалі та захисті від карієсу.

По моїм відчуттям паста дуже мʼяка як на складу, так і у використанні.

Вона гарно піниться, а по смаку, звичайно, відрізняється від звичайних паст, до яких я звикла. Вона нагадує огірок з дуже легеньким мʼятним присмаком.

Щодо очищення - паста для моїх зубів працює трохи слабувато в тому плані, що на задніх зубах я відчуваю наявність нальоту після чищення, а свіжості мені вистачає на декілька годин.

Саме тому я використовую цю пасту на ніч, бо вона більш мʼяка і не так сильно подразнює, як інші мої пасти.

Ще плюсом паст бренду Splash є те, що губи після чищення зубів не сохнуть.