Багацька Ірина

Розбір догляду для волосся від Matrix очима дівчини з вьюнким волоссям #testmakeupclub

Розбір догляду для волосся від Matrix очима дівчини з вьюнким волоссям #testmakeupclub

І так, в боксі я знайшла засоби з двох різних лінійок, в саме Food For Soft та Total Results. Тож тестування я поділила на 2 етапи. Поїхали по порядку.

В боксі я знайшла:

  1. Шампунь Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo.
  2. Кондиціонер Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner.
  3. Мультифункціональну олійку-сироватку Matrix Food For Soft Multi-Use Hair Oil Serum.

Вигляд та аромат Matrix Food For Soft

Всі продукти мають доволі естетичний вигляд та пакування. Аромат виразний, косметично-фруктовий.

  • Шампунь має вигляд доволі густої емульсії білого кольору, вона легко спінюється та наноситься на волосся.
  • Кондиціонер має кремову консистенцію, дуже легку, що дозволяє швидко розподіляти його по довжині.
  • Олійка, зручно дозується за допомогою спеціальної піпетки, тож переборщити у вас не вийде. По волоссю розподіляється швидко, не лишаючи жирного блиску, лише додаючи трохи сяяння.

Застосування лінійки Matrix Food For Soft

Тут я не вигадувала велосипед зробила все точно по інструкції:

  • Двічі ретельно промила волосся шампунем. Після чого повністю змила.
  • Просушила волосся бавовняним рушником. Нанесла на довжину кондиціонер та залишала на 3 хвилини. Ретельно промила волосся.
  • Просушила бавовняним рушником, нанесла олійку-сироватку після чого зробила укладку з диффузором.

Результати і висновки, щодо Matrix Food For Soft

Засоби цієї лінійки ідеально працюють в тандемі.👌

Що можу сказати, кучерявий метод тут майже не спрацював, дав легку хвилю. Під дією комплексу волосся дійсно добре розгладжується. Впродовж двох років у мене це нормально зробити не виходило жодного разу. Волосся стало доволі гладким, блискучим і сяючим, при цьому не зник обʼєм, що для мене дуже важливо.

З цією лінійкою мій висновок такий: якщо у вас вьюнке, пористе волосся і ви бажаєте зробити гладку зачіску, цей комплекс допомагає. Я обов’язково матиму його на своїй полиці для таких цілей😊

В боксі я знайшла засоби:

  1. Кондиціонер Matrix Total Results Brass Off Conditioner
  2. Мультифункціональний спрей-догляд для волосся 20-в-1 Matrix Miracle Creator

Вигляд та аромат Matrix Total Results

Пакування у засобів доволі зручне. Спрей взагалі мій улюблений формат, а кондиціонер представлено в зручній тубі. Щодо аромату він доволі відчутний пудрово-солодкий.

  • Кондиціонер має вигляд крему з легким блакитним відтінком, який легко розподіляється по волоссю.
  • Спрей наноситься за секунди і має рідку консистенцію білого кольору.

Застосування лінійки Matrix Total Results

  • Двічі вимила волосся шампунем (використала засіб з попередньої лінійки). Після чого повністю його змила і просушила волосся бавовняним рушником.
  • Нанесла масажними рухами на довжину волосся кондиціонер і лишала його на 3 хвилини, а потім ретельно промила волосся.
  • Просушила волосся бавовняним рушником, нанесла мультифункціональний спрей, далі вклала феном на браш.

Результати і висновки, щодо Matrix Total Results

Ця лінійка мені сподобалась трохи менше ніж Food For Soft. Так, вона також розгладжує волосся, проте залишається легка пухнастість. Крім того, в мене не сильно, але плутались кінчики.

З плюсів, укладка зберігає гарний обʼєм і волосся доволі довго не жирниться.

В загальному висновку, обидві лінійки хороші зі своїми плюсами і мінусами. Особисто мене підкорили засоби Food For Soft, обов’язково матиму їх на полиці для гладких укладок.

Дякую за увагу!❤️‍🔥