Sono Kateryna

Lador Root Re-Boot Awakening Shampoo Cica & Tea Tree

Lador Root Re-Boot Awakening Shampoo Cica & Tea Tree
Lador Root Re-Boot Awakening Shampoo Cica & Tea Tree
Lador Root Re-Boot Awakening Shampoo Cica & Tea Tree

Продукти для волос від Lador підходять моєму волоссю. Коли я побачила новий шампунь Root Re-Boot з екстрактами центелли та чайного дерева, не змогла пройти мимо 🙂 Адже виробник обіцяє, що шампунь бореться з випадінням і сприяє росту волосся.

Я купила його через цікавість, а виявилось, що це скарб. Коли я тільки нанесла шампунь на шкіру голови, мене вразив його свіжий, хвойний аромат 🌲 Він дуже приємний, ненавʼязливий, відчуття ніби я роблю спа-процедури 🧖🏻‍♀️

Lador Root Re-Boot Awakening Shampoo Cica & Tea Tree

Шампунь дуже легко піниться з першого нанесення, ретельно видаляє себум і дарує справжнє відчуття чистоти. Він охолоджує шкіру голови - і це моя улюблена характеристика шампунів. В мене жирний тип шкіри голови, і ретельне очищення з нотками свіжості і прохолоди для мене must have.

Коли піна від шампуню стікає по всій довжині волосся, воно стає мʼяким і гладеньким навіть до нанесення кондиціонеру чи маски 🧴 І ця мʼякість залишається до наступного миття голови, його приємно торкатись. Коли я висушую волосся, отримую надзвичайний обʼєм і охайну зачіску. Волосся виглядає міцним, здоровим і присутній гарний блиск.

Не можу сказати нічого щодо зменшення випадіння, адже мені здається, що це природній процес 🙂 Але візуально волосся і справді трошки виросло, і його стан мене радує. Я рекомендую спробувати шампунь, якщо у вас також жирний тип і ви любите ретельне очищення з відчуттям свіжості 🫧