Hanna Domashenko

Макіяж за 5 хвилин?...Easy!

Макіяж за 5 хвилин?...Easy!
Макіяж за 5 хвилин?...Easy!

В MakeupClub експерти вже добре пояснили різницю між консилером та коректором, тому сьогодні від мене менше теорії та більше практики! Все, як ми любимо! 😄👌

Цей консилер в дуже зручній та милій упаковці. Але будьте уважними, якщо у вас нова упаковка - не тисніть на неї всією силою!💪 В мене так випала помпа з пуховочкою і продукт трохи вилився та забруднив мені мою улюблену сумочку!!...(Спойлер - вона все ж була врятована!) Це, мабуть, єдиний мінус бюджетної косметики, бо не завжди якісно зроблене пакування.

Макіяж за 5 хвилин?...Easy!
Макіяж за 5 хвилин?...Easy!
Макіяж за 5 хвилин?...Easy!
Макіяж за 5 хвилин?...Easy!

Аплікатор тут зручний! А от по гаммі трохи складніше - в серії є лише 2 кольори: більш світлий №401 та більш темний №402.

В мене колір №401, але по свотчу видно, що від має злегка персиковий підтон. Але це й добре, бо такі відтінки гарно маскують синці під очима. Сам консилер має легку текстуру, це не матовий, а зволожувальний продукт з дрібними, ледь помітними, світловідбиваючими золотистими блискітками!

Я користуюся ним не як консилером, а саме розприділяю продукт по обличчю, коли мені хочеться ефект "мейк ап ноу мейк ап".
Наношу консилер на обличчя, розприділяю пензлем для тону. Вуаля! Живе та свіже обличчя готово! Трошки магії у вигляді підведених брів, пудри, бронзеру та туші для вій - і можна йти в магазин за хлібчиком 😅😜

А який у вас улюблений консилер?