Kizza

Legend New York | Avenue des parfums

Legend New York | Avenue des parfums

Отже розпробувала я аромат від Avenue des parfums. І готова поділитись своїм аромаекспірієнсом💙

Гарний і лаконічний будиночок для не менш гарного і лаконічного флакону. Але нас цікавить наповнення) А точніше аромат того що всередині. Проте ж ніхто не заборонить нас помилуватись на те, що в нас в руках чи на полиці)

Те, що написано ззаду упаковки - перед вами на світлині.

А це те, що виробник пише про аромат:

Початкова нота: Ананас, Бергамот, Чорна смородина, Яблуко
Нота серця: Береза, Пачулі, Троянда
Кінцева нота: Ваніль, Дубовий мох, Мускус, Сіра амбра

Отже, розношувала я цей аромат на собі і на колезі з роботи.

На мені стійкість приблизно 4-5 годин це з перевдяганнями і прогулянками на вулиці до від маршрутки. На колезі він тримався так само.

Розкриття аромату на мені:чітко чую бергамот і яскраво виражену кислинку, що протягом часу замінюється на амбру і мускус. На колезі він грає трохи солодше, але це залежить від шкіри і особистого аромату.

Загалом коли підходиш до людей даєш їм руку з нанесеним ароматом і питаєш "чим пахне?" - відповідь одна "мужиком, таким мужикастим".

Аромат який схожий за настроєм - Creed, я нажаль не пробувала, тому порівняти мені немає з чим. Але про цей можу сказати, що він хороший, маскулінний, на початку дещо різкуватий, але тим не менш має право на існування.

На собі я його не відчуваю, а це означає що він мені, на диво, підійшов.

Взагалі мої думки про бренд я розповім у фінальному дописі, але наразі дуже приємно задоволена.

PS: хотіла сфотографувати розпилення і промахнулася з режимом камери 😅