Kizza

Eveline Feel the blush | Taupe

Eveline Feel the blush | Taupe

Мої бідкання з приводу зняття з виробництва чудових продуктів, я якось оформлю в окремий допис. А зараз застрибую в останній вагон наявностей даного продукту в інтернет-магазинах.

Колись вслиз писала про рум'яшки в кольорі Peony від яких я в захваті. А пару місяців назад придбала собі таупові рум'яна на заміну Lamel Cheek up. Бо останнім часом мені на них не щастить і вони безсоромно б'ються в мене😢

Упаковка хлипенька. Тут ще тримається адже це новий продукт, але в рум'янах в мене кришечка вже давним-давно окремо. Гарний золотистий напис теж швидко забирається. Але ми тут не хаємо упаковку коли продукт на вагу золота, а ціна більш ніж пристойна.

Зацініть гравірування. Ну я в упор не можу розбачити "FC"🤣

Продукт ідеальної не супер насиченої прохолодної тіні. Впринципі, якщо вам Taupe від Lamel підходить то ця штука теж буде довподоби. Пресовка щільніша від Lamel, але не раджу тикать в нього жорсткими пензлями бо буде пилити.

Пропоную вам дві світлини де є контур і де він відсутній. Скажіть, ну класно виглядає 😉 доречі, хтось каже, що там чуть шимеру є. В мене його не знайшлось😂

Хороший продукт, користуюсь з задоволенням. Важко знайти серед бюджету нормальний контуруючий продукт. А ще, не знаю як вам, але мені тенденція на засилля кремових та напівкремових продуктів для обличчя взагалі не імпонує. Можливо я просто не вмію і лінуюсь ними користуватися 🤣

Дякую за увагу!

До зустрічі в нових дописах та луксах 🥰