Олена В

Avenue Des Parfums Pink Maldives

Avenue Des Parfums Pink Maldives

Класифікація:нішева

Тип аромату:квіткові, фруктові

Початкова нота:Абрикос, Чорна бузина, Шампанське

Нота серця:Чорна орхідея

Кінцева нота:Вершки, Палісандр

Прочитавши відгуки дівчат в Мейкап клубі і побачивши піраміду аромату Pink Maldives, я не могла пройти повз і таки спробувала цей аромат. Дуже хотілось чогось легкого і безрозсудного.

І я не просто не розчарувалась від свого вибору. Я в цей аромат закохалась з першої хвилини!💕

Кому підійде?

Аромат Pink Maldives підійде тим, хто шукає солодкий та п'янкий аромат, але без "компотного" звучання і приторності.

Отже, Які ж ви Рожеві Мальдіви?

1. П'янкі як ігристе вино!

Аромат розкривається солодкою бузиною і бризками шампанського. Коли нанесла цей аромат, відчула неймовірну схожість з ароматом і присмаком нопою Hugo. Це легкий напій, де поєднується ігристе вино з бузиною. Він продається в Європі (на жаль в Україні його важко знайти) і має такий самий рожевий колір і аромат як і ці парфуми!

Початок звучання у аромата настільки приємний, романтичний, веселий і безтурботний, що хочеться його вдихати і вдихати вічно! Аромат дурманить, закохує в себе і підкорює своєю грайливістю. Хто шукає легкості в ароматі-вам сюди!

Avenue Des Parfums Pink Maldives

2. Квіткові і фруктові.

До рожевого вина доєднується орхідея: така тендітна і ніжна, як витончена дівчина.

А потім приєднується фруктова нотка. Я не відчуваю саме абрикос. Мені це хрумка і терпкувата айва. Дуже схожа на шанелевську із Chanel Chance Eau Tendre. Свіжа, трошки в'язкувата. Вона звучить дуже довго і гармонізує солодкість бузини і шампанського.

3. Теплий як закати на Мальдівах.

Палісандр і і вершки в базі наче огортують теплотою, надають звучанню округлих форм, кремовості та глибини. Аромат покриває вас вуаллю. Немає важкості в жодній ноті.

Аромат стійкий і шлейфовий На моїй шкірі звучить години 4-5. Але у мене зараз " етап залежності", тому хочеться ним обливатись. Що я і роблю! А ціна дуже радує.

Аромат компліментарний, подобається чоловікам. Він зрозумілий і здається що такий знайомий і рідний.

Сезонність: ідеальний на теплу пору. Але...цікавий осінню. Він додасть веселих барв в період осінньої нудьги і прикрасить темні зимові вечори барвами свята!

Пакування: мені подобається лаконічність в пакуванні. На цей раз пакування прийшло ідеальне, коробочка без прим'ятостей, призентабельна.

Простий, але елегантний флакон із товстого скла.І я вже писала, що карти на обкладинці-це оригінально.

Хочеться подорожувати разом з ароматами по світу!

Можу з легкістю рекомендувати цей аромат. Він підкорив вже багато сердець і впевнена, що підкорить ще не одне!

Дякую за те що читаєте!🤩