Ya Yana

Тренд на "голі очі"

Тренд на "голі очі"

Цього літа наносити макіяж було складно в цілому. Зайвим здавалося все, обтяжував кожен продукт. І я, людина, яка без стрілок не живе життя, вирішила, що відмовляюсь від макіяжу очей на щодень.

Це дуже вдало збіглося з трендом і сьогодні я вже легко виходжу в люди навіть без туші. Такий собі тренінг, чи терапія, не знаю, але пройшло явно вдало.

Тренд на "голі очі"

Та я змістила свій фокус саме у бік догляду. І готова поділитися продуктами, які мені у цьому допомогли.

Purito Seoul Wonder Releaf Centella Eye Cream

Одразу скажу, що паковання бренд змінив, але мені прийшла ще стара партія. І старий дизайн, якщо чесно, подобається мені більше.

Це мій перший крем для зони навколо очей, тому порівняти буде складно. Проте, сказати є що.

Сама консистенція крему має середню густину, але він дуже легкий, не обтяжує і не створює жирний шар.

Аромат у крема є, легкий з нотками трав.

Можна використовувати як перед сном, так і вдень. З декоративною косметикою продукт подружився і тон чи консилер не порушує.

Ефект: шкіра стала більш пружною та підтягнутою. Ніби менш втомленою. Я також сподіваюсь на те, що зморщок буде менше) Але, тут перевірити зможу тільки часом, як і з спф.

Тут один продукт, який заміняє одразу 2. Він працює як сироватка та консилер одночасно.

Через це в мене виникли питання, щодо використання. Наносити одразу на чисту шкіру, щоб вона діяла, як сироватка. Чи нанести на тональну основу, як консилер.

Я обрала перший варіант. спф — сироватка від Bourjois — тон. І якщо все прям дуже погано, то і консилер додам.

Продукт достатньо пігментований, щоб перекрити наслідки безсонних ночей. А його склад збагачений корисними мікроелементами, які покращують стан шкіри.

Фініш тут матовий і це великий плюс.

Роликовий металевий аплікатор — це скарб. Він робить приємний масаж. Я роблю це перед нанесенням, бо сам продукт розподіляю спонжем чи пальчиками. Пере використанням аплікатор має бути холодним. У мене він такий і в умовах кімнатної температури.

Отже, з такою підготовкою тренд на «голі очі» подобається мені набагато більше. Шкіра почуває себе помітно краще.

Колись я навчуся в режим сну, і картинка покращиться ще в декілька разів. А поки маємо те, що маємо)