saybeautyk

Splash | Зубна паста лаванда-ваніль

Splash | Зубна паста лаванда-ваніль
Splash | Зубна паста лаванда-ваніль
Splash | Зубна паста лаванда-ваніль

Я вже розповідала про пасту зі смаком огірка, а ви колись бачили пасту зі смаком лаванди та ванілі?

От і я до цього ніколи не бачила такого поєднання смаків.

Це знову паста від бренду Splash.

Милий дизайн в ніжно-лавандовому кольорі просто 💜 обʼєм пасти складає 75 мл, кришка гвинтова.

Консистенція у пасти схожа на попередню, вона білого кольору, напівпрозора, нагадує гель.

Піниться гарно, хоч у складі не має SLES/SLS та інших агресивних компонентів.

🪻Menthol, Mentha Viridis Leaf Oil: Надають свіжості диханню та мають охолоджуючий ефект.

🪻Lavandula Angustifolia Flower Water, Lavandula Angustifolia Herb Oil, Lavandula Hybrida Oil: Екстракти лаванди, що мають заспокійливі, антисептичні та протизапальні властивості.

🪻Hydroxyapatite (Nano): Мінерал, що допомагає зміцнювати емаль та заповнювати мікропошкодження.

🪻Potassium Chloride: Знижує чутливість зубів, заспокоюючи нервові закінчення.

Ця паста має цікавий смак - він дуже легкий, ванілька тут не солодка, вона відчувається скоріше як відголоски якогось ванільного екстракту. Лаванда дає гірчинку і свій характерний присмак - не знаю, як правильно його описати, але впевнена, що з лавандою знайомі всі)

По ступеню очищенню вона мені ідентична з огірковою пастою - воно дуже мʼяке і для моїх зубів підходить більше на ніч, аніж зранку. Проте для чутливих ясен саме таке очищення буде дуже комфортне 👌🏻