Марія Bondar

Чому я не всім раджу нашумівшу помаду Maybelline

Чому я не всім раджу нашумівшу помаду Maybelline

Мені здається про цю помаду чула кожна дівчина. В свій час вона наробила чималого галасу і фуррору. Але і зараз слава про неї не стихає. Це знаменита матова помада від Мейбелін. Одразу про головне - вона дійсно дико стійка. Іноді мені здається що стерти її може тільки час, бо навіть міцелярка і та не до кінця зтирала. З нею можна їсти, пити декілька днів і нічого не станеться. Але! Велике але! Якщо ваші губи доглянуті і зволожені. Нажаль я маю постійну сухість губ, хоча кожного дня користуюся бальзамати - але це не спасає ситуацію, аномальної сухості. І тому для такої помади не підходять губи схильні до сухості. По перше вона додатково їх сушить. А по друге - найголовніше - виглядає жахливо. Щоб гарно нанести цю помаду - треба гарні і зволожені губи. Тоді і помада буде лягати рівномірно. Якщо губи самі по собі сухуваті, помада ляже комочками. А потім помада зсушить ще більше губи і буде виглядати як міні шматочки на губах. Ну це не ок. І тут не в якості помади справа, а в специфіці.

На фото тільки що нанесена помада в відтінку 200.

Тому помаду я не хейтю, а просто даю пораду не використовувати її з сухими губами. Але якщо у вас все ок - то вона дійсно вам стане найкращим помічником. Такої стійкої помади як ця я ще не знаходила.