saybeautyk

Re.Care | Skin & Pore Cleansing Gel

Re.Care | Skin & Pore Cleansing Gel
Re.Care | Skin & Pore Cleansing Gel

Представляю вашій увазі ще один засіб від бренду Re.Care - це гель для вмивання, який має ефективну формулу і водночас підходить навіть для чутливої і проблемної шкіри.

Гель містить збалансований склад з делікатними активними компонентами, що регулюють роботу сальних залоз і гарно очищують пори від забруднень.

Re.Care | Skin & Pore Cleansing Gel

Дизайн характерний для всієї даної лінійки, на цьому я не буду багато зупинятися.

Туба тут доволі мʼяка, вона не тверда.

Обʼєм цього очисника цілих 200 мл, тож вистачить з головою на півроку мінімум.

Також є дозатор, за допомогою якого можна заблокувати подачу засобу і таким чином буде зручно брати його з собою у поїздки, не переливаючи в іншу тару.

Консистенція засобу - рідкий гель прозорого кольору, що має свіжий аромат, але для мене ця віддушка, чесно кажучи, є занадто активною.

Мені аромат нагадує якусь огіркову воду з синтетичними нотками.

Склад засобу - шикарний просто 🔥Найголовніше, що він не містить агресивних ПАР.

🩷Очищувальні компоненти:

Sodium C14-16 Olefin Sulfonatе: очищуючий агент для видалення бруду і жиру.

Disodium Cocoamphodiacetate: М’який сурфактант, що підходить для чутливої шкіри.

Cocamidopropyl Betaine: М’який піноутворювач і очищуючий агент.

Coco-Glucoside: Натуральний м’який сурфактант, отриманий з кокосової олії та цукру.

Glyceryl Oleate: Емолент та пом’якшувач.

🩷Активні компоненти:

Panthenol (Provitamin B5): Заспокоює та зволожує шкіру, стимулює регенерацію.

Niacinamide (Vitamin B3): Допомагає покращити бар’єрну функцію шкіри, заспокоює і освітлює шкіру.

Digitata (Horsetail Kelp) Extract: Морський екстракт з зволожуючими і антиоксидантними властивостями.

Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract: Тонізуючий екстракт, багатий на антиоксиданти.

Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Extract: Заспокоює і зволожує шкіру, має протизапальну дію.

Ascorbyl Glucoside: Стабільна форма вітаміну С, допомагає освітлити шкіру та стимулювати колаген.

Також у формулі присутні емульгатори, консерванти, стабілізатори та віддушка.

Я використовую для очищення обличчя і шиї один натиск дозатору, додаю водичку і спінюю.

Таким чином гель дає дуже багато мʼякої, повітряної піни, яка забезпечує якісне очищення.

Вона не сушить, при тому повністю забирає надлишки бруду, жиру та макіяжу з поверхні шкіри.

Після очищення відчуття комфортні, проте я все одно не можу без сироватки/крему, тому обовʼязково зволожую обличчя після вмивання.

Я більше 2х тижнів користуюсь лінійкою засобів Re.Care і моя шкіра дійсно стала виглядати краще💕 в подальших дописах буду розповідати, які саме засоби допомогли мені з цим.