falafelka01

Purito Cica Clearing BB cream

Purito Cica Clearing BB cream

*Мій тип шкіри: комбінована
Випала можливість спробувати популярний BB в двох відтінках 21 і 15. В використанні я їх змішала, і отримала гарний колір, поодинці мені 21 здається трохи сірим, а 15 жовтуватим. Але обираючи один з них, надала б перевагу 21. Крем має рідку текстуру, приємний легкий аромат, не окислюється і простий в нанесенні. Покриття від легкого до середнього. Лягає тонким шаром і має фініш по типу "сяяння зсередини". Впродовж дня поводить себе пристойно і зникає рівномірно. Мені суб'єктивно не подобається це сяяння, тому що я полюбляю додати його іншими продуктами а так виходить, що з нього вже стартую. Тому трохи хочеться запудритись, до цього спонукає також деяка "рухливість" даного BB, він не фіксується і може залишати відбитки на телефоні і т.д. Але це справді особисті вподобання і кому, що подобається. Те що я можу винести окремим мінусом, крем підкреслює пушкове волосся на обличчі більше ніж інші мої засоби. Загалом враження залишились позитивні і якби була потреба щоденно наносити макіяж я б придбала Purito.

Purito Cica Clearing BB cream