Чистикова Дар'я

Лінійка "Oud Rosewood"

Лінійка "Oud Rosewood"

Думаю вже всі в курсі, що Joko Blend випустили лінійки парфумованих гелів для душу та відповідних лосьйонів. Від спроби цих скарбів не змогла втриматись і я, тому прийшов час розповісти про особисті враження після їх використання😉

Почну з лінійки "Oud Rosewood" — пряної, деревної та такої затишної ⬇️

Гель представлений у пластикому щільному флакончику, ніжно фіолетового кольору. Кришечка фліп-флоп, закривається щільно, засіб у перевернутому стані не витікає. Об'єм складає 250 мл.

Консистенція гелева, доволі рідка. На вигляд він прозорий.

У складі м’які ПАР-и, що добре очищають шкіру, не викликаючи подразнень. З корисного є:

🌸 Rosa Damascena Flower Extract (екстракт квітів троянди дамаскської) надає зволожувальну та заспокійливу дію.

🌸 Allantoin (алантон) і Panthenol (пантенол), які сприяють відновленню та зволоженню шкіри.

Стосовно піраміди парфумованого гелю:

Початкова нота: Перець, Троянда, Шафран

Нота серця: Дерево уд, Пачулі, Карамель

Базова нота: Ваніль, Суха амбра

Цей аромат я б охарактеризувала як елегантний і чуттєвий. Він поєднує в собі насичені деревні ноти, дуже активні! Вони гарно поєднуються з м'якими пряними акцентами перцю і шафрану та гірко-димним пачулі. Солодкість від карамелі та ванілі десь далеко на фоні, вона дає приємний післясмак, як тепла ковдра у похмурий день.

По асоціаціям аромат як обійми, котрі не відпускають, такі теплі та всеохоплюючі, любителі деревних парфумів його точно оцінять.

Піноутворення у гелю чудове — густа м'якенька хмаринка з маленькими бульбашками, дуже приємна у використанні. По іншим характеристикам все теж на рівні: гарно очищає шкіру з першого разу, змивається швидко, після себе не залишає сухості чи стягнутості.

Аромат від гелю соло залишається на шкірі ще близько години.

Комфортний, приємний та вишуканий гель на осінь 💜

Чудове доповнення, що дає змогу посилити та подовжити цей чарівний аромат 💜

Флакончик абсолютно ідентичний парфумованому гелю. Дозатор тут помповий, з функцією блокування. Об'єм теж 250 мл.

Консистенція саме лосьйониста, ріденька, приємна та легенька. Вбирається дуже швидко.

По складу з корисного є:

💜 Cocos Nucifera Oil (кокосова олія) - зволожує і живить шкіру.

💜 Panthenol (пантенол) - заспокоює та відновлює шкірний бар'єр.

💜 Tocopheryl Acetate (вітамін E) - антиоксидант, захищає шкіру від пошкоджень.

💜 Orchid Extract (екстракт орхідеї) - заспокоює і зволожує шкіру.

💜 Gardenia Taitensis Flower Extract (екстракт квітки гарденії) - надає ніжність і еластичність шкірі.

Лосьон легко розподіляється по шкірі, моментально вбирається, при цьому не залишаючи ні натяку на жирність або липку плівку.

Аромат такий же як і гелю для душу — деревний та затишний, відчутний більш активно.

Лосьйон зволожує шкіру на відмінно, вона стає гладкою та шовковистою. І дуже, дуже ароматною 💜 Запах стійкий, зберігається на шкірі близько 6 годин.

Ця парочка — мій беззаперечний фаворит з новинок Joko Blend, це любов з першого використання ❤️ Спробуйте, ви точно не пожалкуєте!